Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna úrnő visszatér?

Donáth Anna úrnő visszatér?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 17. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%

11


Nem bakizott benne, mert kétszer is elmondja. Ez egy vágatlan beszélgetés, több helyen is visszanézhető. Ezt mondta, pont.

2023. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Na bumm. Nálam ez a mondat valahogy nem verte ki a biztosítékot. Vele együtt európai értékek és európai pénzek jönnének az országba. Nem kellene minden hónapban valamit fizetnem a navnak, amiben valami visszamenőleges érvényű törvényre hivatkozva sarcolnak, mert a Köpci miatt nem jön az eus pénz és az én megtakarításaimból akarja pótolni.
2023. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

13


Én ilyen ökörség felett nem tudok szemet hunyni. Ez eleve egy hazugság, ráadásul hatalmas. Egyetlen törvényt idézze nekem ide, amelyik valamelyik kisebbség ellen íródott. Ugyanis az intézményesített rasszizmus ezt jelenti. Ha tudja, hogy nem igaz, akkor miért mondta nyilvánosan?

2023. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Ó, hát az elmúlt évtizedekben (Fidezs és Mszp is) már teljesen hozzászokhattunk ahhoz, hogy minden második mondat, amit a kormány mond az hazugság. Ahogy kinyitják a szájukat ömlik a hazugság. Praktikus okokból az EU szövetségét kellene keresnünk, ezért lenne jó választás Donáth Anna.
2023. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Anna, a visszatérő.

Bizony a Fidesz elmesélte a meséjét és a másik oldal is kezd ráérezni a mesélés vénájára. nocsak,, ebben a sztoriban véletlenül nem egy kislány győzi le a nagy narancsos góliátit,

Engem az előadásmód érdekel, vajon hozzák e a Fidesz minőségi népmeséinek a szintjét úgy, hogy nincsenek kormányon? Mert ugye most már van egy Vodafonjuk is, és hiába pofáztam róla minden fórumon, hogy ki fogják sütni vele az emberek agyát a következő fázisban, hogy megint nyerjenek, mintha a falnak magyaráztam volna.

jó reggelt ellenzék! Az üzlet végbe ment, 2060 ig Fidesz lesz, mert nem vettétek komolyan a Vodafoneban rejlő lehetőségeket.

Anyám borogass, mi lesz itt 26-ig! kő kövön nem marad és a lányokkal mossák fel a padlót a ONE-nal. Sajnos.

2023. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én inkább az hatsojat vernem el alaposan,mondjuk egy deresen pálcával,hamar vannak varmegyek meg főispánok.utana pedig jól megdugnam a csíkos seggét
2023. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!