Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gréczy Zsolt miért hokis?

Gréczy Zsolt miért hokis?

Figyelt kérdés
A DK-s csávó. Volt Origós napi balfékben tegnap.
2023. jan. 17. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
És Orbán miért focis?
2023. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Lebukott, hogy képet küldött valakinek a p0cséről. Számomra nem az az érthetetlen, hogy ilyenek vannak, hanem hogy még mindig a pártban van. Annak is a főbb arcai között. Ez olyan, mintha a Fidesz megtartotta volna Szájert.
2023. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem ismered a szlenget? Hokizik = rejszol

Ez Gréczy Zsolt életműve:

[link]

[link]

Lánya korú nőknek küldözgetett fotókat, amin épp rejszolt, de lebukott. :)

2023. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam. Valóban durva, hogy ennek ellenére a pártban van. De már megszoktuk, hogy ilyen arcok vannak a magyar politikában. Bárki bármit megtehet, ha politikus.
2023. jan. 17. 22:09
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

"Lánya korú nőknek küldözgetett fotókat, amin épp rejszolt, de lebukott. :)"


Gréczy senkinek nem küldözgetett fotókat, a "lánya korú nő" sosem került elő, bírósági határozata van arról, hogy nem is létezik. Gréczy az élettársi kapcsolatában készítette a nyilvánosságra került képeket, amik valahogy kikerültek a szennymédiába. Az, hogy otthon ki mit csinál a négy fal között, a magánügye. Szájernek is az volt mindaddig, amíg az ereszcsatornás mutatványát be nem mutatta.

2023. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hogy írt volna egy szép verset, szíve hölgyének, inkább ilyen disznóságot csinált. Nekem olyan nő nem kellene, aki ezzel indít. Persze én férfi vagyok, de szerintem a normális nők is így vannak ezzel.
2023. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy Mi Hazánk -közeli parlamenti alkalmazottnak küldte el. Ócska próbálkozás ezzel védeni a DK -s hokiválogatott középcsatárát.

Szájerrel mi a bajod? Love is love, nem? Család az család, ne legyél már ilyen maradi.

2023. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!