Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak nem kellene...

Magyarországnak nem kellene nagyobb szerepvállalást kivenni Ukrajna megsegítéséből?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 10:28
A kérdező szavazást indított:
Nincs rá politikai akarat
Az emberek nem tudják rákényszeríteni a kormányra
Nincs társadalmi akarat
Az EU nem tudja megfelelőképpen motiválni az országot
26 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

De!Mehetsz oda segíteni vagy ami van megtakarításod add nekik oda:)

Témáról mikor szálltok már le?Unalmas,nem?

2023. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
2023. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Inkább sorozni befelé a 18-28 év köztieket és támadást indítani Kárpátalja elfoglalására. Szovjet testvéreink most úgy is legyengítették őket.
2023. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
40%
Mi Ukrajna megsemmisitésében vesszük ki a szerepünket helyette. Megint sikerül a ló rossz oldalát megülnünk, mint oly' sokszor a történelemben.
2023. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Sokat segítünk közel 1 millió ukrán menekültet fogadtunk.
2023. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
Ki kell őket toloncolni.
2023. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%

Nézd, én őszinte leszek.

Az ukránok sosem voltak a barátaink, az okokat szerintem mindenki tudja.

De most nem ez a lényeg.

A lényeg, én személy szerint elítélem a háborút, nem tartom a probléma megfelelő megoldásának. Teszem hozzá Putyin sem passzióból támadott...

DE! Azt végképp nem tudom elfogadni, hogy az EU egy NEM EU és NATO országok közötti háborús konfliktusba fegyvereket szállít. Komolyan mondom ez végülis konkrét katonai beavatkozás az egyik fél javára.

Mi közünk nekünk ehhez, milyen jogon teszi az EU?? Komolyan kérdezem...

Sokan itt azt mondják, mert akkor nem állnak meg az oroszok... hülyeség! Putyinnak Ukrajnával, és az ukrán vezetéssel van baja, meg azzal, hogy nem akar a szomszédjába NATOt, meg nem tűri, hogy 8 éve mi történik az oroszokkal Ukrajnában. Akkor hol volt az EU? Ja akkor semmi közük nem volt hozzá ugyebár...

2023. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem akar a szomszédba NATO-t? Már 5 NATO országgal határos Oroszország, ezzel elkésett.
2023. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

8# ne tegyél úgy, mintha hülye lennék...

Ukrajna katonai függetlensége az egyik legfontosabb része volt a Minszki megállapodásnak ( is).

Úgyhogy te nem elkéstél ( én abszolút nem), hanem tanulhattál valami újat!!

Szívesen...

2023. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

@7

"DE! Azt végképp nem tudom elfogadni, hogy az EU egy NEM EU és NATO országok közötti háborús konfliktusba fegyvereket szállít. Komolyan mondom ez végülis konkrét katonai beavatkozás az egyik fél javára."

A másik fél javára a fehéroroszok, irániak, csecsenek, Észak-Koreaiak segítenek. Azzal miért nincs problémád, azt miért tudod elfogadni?

2023. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!