Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor unnak rá a magyar...

Mikor unnak rá a magyar politika hülyeségére az Eu-ban-és csapják ki?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 20. 09:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudják kicsapni. Ukrajna meg remélhetőleg összeomlik idén, aztán abbahagyják a pénzek oda öntését. Az EU nem háborús fél, miért kéne segélyezni az egyik felet? Amelyik országnak nincs jobb dolga, az küldjön egyénileg fegyvert meg pénzt, nem kell ebbe belerángatni az egész EU-t.
2023. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom mit Szovjetunióztok. Orbán inkább az ukránokat támogatja, mint Putyint. (lásd pl a 75 milliárd az ukránoknak)
2023. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12%

#12


Pontosan. Orbán egy hazaáruló féreg. A magyar adófizetők milliárdjait szórja el a magyargyűlölő homofób soviniszta ukránokra.

2023. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
#12 Igazad van. Bocsi, félre nyomtam az értékelést a válaszodnál, kérlek virtuálisan képzeld úgy hogy a "hasznos" értékelést kaptad.
2023. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nincs rá semmi mód, hogy kitegyenek egy tagországot az Unióból. Mit gondolsz, ha lenne, nem próbálták volna meg?
2023. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#7 a szovjetunió mindenbe beleszólt ami Magyarországon és a többi megszállt országon történt. Ezt akarjátok ti komcsik vissza, mert ebben nevelkedtetek, amikor moszkva mindig megmondja hogy mit kell csinálni, ebben érezte jól magát a családotok, csatlósként.


Sajnos nem kényszerítik a magyar vezetést törvények megváltoztatására, lásd az elmúlt 13 évben a lopást (maguknak) törvényesé tették, felvásárolták az országot, és egy részét eladták a szovjetuniónak, egy részét a kínai kommunista pártnak, és közben kiszolgálják a német autógyárnak. Emellett újra megjelent a kommunista stílusú kisajátítás, és állami árszabás intézménye, és még sok más dolog az általatok nagyra tartott kádár-rákosi rendszerből.

2023. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Már 32 éve nincs Szovjetunió se kommunizmus. De itt mégis csak komcsizni meg ruszkizni tud mindenki.

Durva, hogy itt tartunk...

Ezért nem fog soha sem fejlődni Magyarország. Ahhoz a 21. században kellene élni, és félretenni ezt a "moszkva vs usa" agyament hidegháborús hülyeséget

2023. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 A náci Németország sem létezik már hetven éve, mégis állandóan megy a nácizás, fasisztázás. Azzal miért nincs gondod, az mehet?
2023. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18


A nácizás már olyan mint a fiú, aki farkast kiáltott. Az szdsz meg a liberálisok annyit náciztak már, hogy manapság már senki sem veszi komolyan, amikor tényleges nácikról van szó.

Pl hiába mondják az Ukrajnából elmenekült magyarok, hogy az ukránok verik őket és bakanccsal tiporjak sárba az emberi jogokat és Zelenszkij diktátor módjára tapossa el az összes politikai ellenfeleit (kb Orbán megfelelője) mégsem érdekel senkit.

Az egyik ismerősöm pechére homoszexuális. Ő mondta, hogy már jópár éve volt, hogy elmenekült Ukrajnából Magyarországra, mert annyira bántották és verték ott a homoszexualitása miatt, hogy többször próbált meg öngyilkos lenni.

Az egész nácizást egészen addig nem vettem volna komolyan, amíg az egyik munkahelyemen dolgozó ukrán kollégákon ne vettem volna észre SS tetoválásokat, az egyiknek emlékszem a nyakára rá volt tetoválva Hitler 😅

Ezek mind saját személyes tapasztalatok.


Nem tudom, hogy akik magukat a liberális értékek pártolóinak vallják, miért támogatnak olyanokat, akik Hitlert példaképnek tekintik, félholtra verik a melegeket és Orbánra emlékeztető belpolitikát folytatnak

2023. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19 Igen, ez így van. Fiatalon még felkaptam a fejem amikor lenáciztak valakit, de aztán ez már csak annyit jelentett, hogy a baloldali avgy liberális embereknek baja volt a miéppel, mdf-fel, kisgazdákkal, fidesszel később az alakuló jobbikkal és szitokszó helyett ezt használták.

Az utóbbi időkig tényleg nem volt sok tétje néhány megjelent újfasisztán kívül akik itt Magyarországon akartak gyűlésezni és ezt a hatóság nem engedte, ebből lett médiahír.

Amikor az ukránok és oroszok balhézni kezdtek a Krím miatt, akkor sem vettem komolyan, gondoltam a szokásos lejáratás megy az ukránok ellen az oroszoktól, hogy a fasisztázással magyarázzák amit csinálnak. Aztán az elmúlt évben szembesültem a "napszimbólumos" ukrán tetoválások képeivel, meg a többivel és meglepetés volt, hogy jééé, az oroszok még sem hazudtak. Talán akkor a többiben sem hazudtak mindig?

2023. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!