Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen következményei lennének...

Milyen következményei lennének, ha Magyarországot LMBTQ-mentes övezetté nyilvánítanánk?

Figyelt kérdés
Betiltanánk minden ezzel kapcsolatos propagandát, büntetést szabnánk ki azokra akik összevissza szivárványoznak. Visszaterelhetnénk az életet a normális kerékvágásba és az emberek mentális egészségének is jót tennénk vele.

2023. jan. 21. 13:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Hogy kell összevissza szivárványozni? Mit jelent a szivárványozás?
2023. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Van amit lehetetlen megcsinálni úgy hogy normális maradjon az életünk - célszerű ilyeneken nem is agyalni, mert felesleges.

Az internet korában nem tudsz megvalósítani ilyet csak ha teljes cenzúrát vezetsz be.

2023. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem. A te életed megborul attól, ha látsz egy szivárványt? Mert akkor sajna te vagy életképtelen.
2023. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

No lám, ismét egy mindenkit elfogadó konzervatív kérdés...😅

"az emberek mentális egészségének is jót tennénk vele"

Ahhoz először a Fideszt kellene betiltani.

2023. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%
Megszűnne a vonaglás.
2023. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Jajj de érzékenyek lettünk… a szivárványok valóban félelmetesek. Rettegek 🙄
2023. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%
Miért kell mindig ide trollkodni az ostobaságot? Be kell bizonyítani hogy a magyar faj a legbugyutább európában?
2023. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Olyan következményei, hogy a külföldi médiában nagy hírverése lenne, ami tovább rontana Magyarország hírnevén. Ha a külföldi kormányok nagyon beleállnak a témába, akkor a külföldről érkező turizmus megcsappan, ezáltal sok wizzair,ryanair útvonal megszűnne, vagy ritkulna. Arra is fel kell készülni, ha betiltjuk az LMBTQ mozgalmat, szórakozóhelyeket, weboldalakat, applikációkat, akkor sok LMBTQ személy végleg elhagyja az országot (én is ezt tenném a párommal), ami a társadalom 2-4%-a, ugyanis ennyi lehet a magyar LMBTQ személyek aránya a társadalomban, 200-400 ezer fő. Ami nagyon negatív hatással lenne a munkaerőpiacra, az adórendszerre, mivel már nem ide adóznának.


Én is LMBTQ személy vagyok, és nem tudom miért kéne még jobban piszkálni, nem tehetek a létezésemről, nem akarok óvodásokat felvilágosítani, sem reklámozni semmit, csak élni, létezni szeretnék. Jelen pillanatban olyan megtűrt, de nem szeretett állampolgárnak érzem magam.

2023. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 hypno ***** válasza:
70%

Nem írhatnál ki ilyen propaganda kérdéseket, de attól még a heterók által nemzett és világra hozott melegek melegek lennének, akik a hasonszőrűekkel keresnék a boldogságot. Miként akkor is léteztek, összejártak, amikor még nem volt ekkora hiszti körülötte.


Akkor is ha a homofóbokat megütné a guta.

2023. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%
Egyes nyugati politikusokat megütné a guta duzzognának,fenyegetőznének de érdemben semmit nem tudnának csinálni.Jó lenne egy ilyen betiltás.Legalább a gyermekek egészséges szellemi és erkölcsi környezetben nőhetnének fel.
2023. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!