Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a Mi Hazánk is...

Most, hogy a Mi Hazánk is aláírást gyűjt az akkumulátor gyár ellen, elképzelhető, hogy a liberálisok "bosszúból" csakazértis meg akarják majd építtetni Orbánnal?

Figyelt kérdés

Köztudott tény, hogy a Mi Hazánkot minden liberális utálja, mert szerintük egy neonáci fasiszta párt (csak azt mondom amit az atv-n hallottam).


Így egy liberális nyilván nem engedheti meg magának, hogy egy oldalra kerüljön az újnyilas fasisztákkal.


Tehát elképzelhető, hogy sok liberális most bosszúból ki fog állni a debreceni akkumulátor gyár felépítése mellett?



2023. jan. 22. 05:18
A kérdező szavazást indított:
Liberális vagyok és eddig is támogattam az akkumulátor gyárat
Liberális vagyok, eddig nem, de ezután támogatni fogom az akkumulátor gyárat. Nehogymár a náczi Toroczkaival legyek egy oldalon...
Liberális vagyok és ezelőtt és ezután sem fogom támogatni
Nem vagyok liberális
23 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

Azért mert a fidesz fasiszta leányvállalata ráült egy civil mozgalomra, attól még nem lesz öngyilkos Debrecen.


Idióta kérdés. Ha egy fasiszta (mint a mi hazánk) azt mondja kék az ég nem fogja senki azt mondani "hát de az zőőőőőd mert a fasiszták kéket mondtak"


Üdv egy jobboldali (nem fasiszta migatyánkos, és nem komcsi fideszes)

2023. jan. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem képzelhető el. Akinek 1 bitnél több agykapacitása van, az nem úgy gondolkodik, hogy Orbán/Gyurcsány, USA/Oroszország, fasizmus/liberalizmus.


Van egy ügy, ami ellen pártállástól és politikai nézetektől függetlenül nagyon sok ember egyetért és harcolnak igazukért. Ez ennyi. Nem kell lemenni 1 bitesbe és hülyeségeket kérdezni.

2023. jan. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Viktorta amit elkezd, azt be is fejezi. Ha mégsem gyár lesz, akkor lesz mégegy futball stadion.
2023. jan. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%

Rendkívül ostoba kérdés. A helyiek láthatóan nem akarják, ezért áll rá a témára a MH is, mint ellenzéki párt. A többi ellenzéki nem fog az emberek ellen csak azért, mert egy szélsőjobbos párt is a gyár ellen van.


Éppen a fidesz lesz az, ami mivel az emberekkel szemben megy, próbálja majd azt sugallni, hogy az ellenzéki a nyilasokkal van egy oldalon. A kérdező is ezt a vonalat nyomja.

2023. jan. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
18%

Van különbség a liberálfasiszta, meg az újfasiszta között?

Nincs.

Szélsőséges, beteg állat mind.

2023. jan. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
5: sajnos a gyárat az illiberál-fasiszta kormány erőlteti az emberekkel szemben
2023. jan. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16%

4 - "A helyiek láthatóan nem akarják"

Ha ezt abból vonod le, hogy Ungár Petikéék Debrecenbe LE-vezényelték a sötét aktivistáikat, akik teleordították a debreceniek közmeghallgatását, akkor piszokul mellé lőttél szépöcsém!

2023. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%
7: mi a bizonyíték arra, hogy a résztvevők máshonnan jött aktivisták voltak, és nem debreceni emberek?
2023. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%

8 - ott ordított torka szakadtából pl. a Szigetközből egy bugris a videón, meg a TV tudósításokban!

Neked nem feltűnő, hogy pl. Toroczkait is elette a fene Debrecenbe, és nagyon nagy "környezetvédelmi szakértő" lett hirtelen?

Schmucsk Erzsébeték mindkét alkalommal a debreceniek nevében hazudoztak - ki küldte őket Debrecenbe? Gondolod, hogy Debrecennek szüksége van ilyen ócska politikusokra? Van ott épp elég fidernyák idióta...

2023. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%
9: egy ember nem azt jelenti, hogy mindenki aktivista volt. Ha volt 5% aktivista, és 95% debreceni, akkor is a debreceniek voltak elsöprő többségben ott.
2023. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!