Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék konkrétan mit...

Az ellenzék konkrétan mit mond a háborúról?

Figyelt kérdés

Kell fegyvert szállítani?

Kell katonai segítséget nyújtani?

Kellenek még szankciók?

Honnan kéne szerezni földgázt?

Paks 2-t nem kéne megépíteni?



2023. jan. 22. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nincs a gépeden internet? Keress rá.
2023. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

igen

igen

igen

nem tudják mert buták

nem kéne


ez az ő álláspontjuk, de nem nehéz rájönni hogy mi, hiszen a nyugat bábjai szóval amit a nyugat mondd, azt tenné az ellenzékünk

2023. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Amiket a telexnek és a hvg-nek nyilatkoztak, azok alapján:


Kell fegyvert szállítani? Igen

Kell katonai segítséget nyújtani? Igen

Kellenek még szankciók? Igen

Honnan kéne szerezni földgázt? USA, LNG, tök olcsó, tök jó, a tengeri szennyezés már nem fontos

Paks 2-t nem kéne megépíteni? Nem hát, de szükséges, csak nem atomból, hanem másból, mondjuk...izé...hát...másból legyen energia

2023. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

"Nem értem, hogy nekik az miért jó, ha ártatlan emberek hallnak meg és ahelyett, hogy a békét sürgetnék, fegyvereket küldenénk meg katonákat, ezzel elnyújtva a háborút... Párbeszédre van szükség, nem fegyverkezésre."


Tudod a leggázabb az egészben Orbán Viktor hozzáállása. Hajtogatja idióta módra, hogy ő békepárti, de a rohadék nem mondja ki, hogy hogyan legyen béke, csak hajtogatja, hogy legyen béke. Ennyi erővel lehet mondani, hogy szűnjön meg a munkahelyi zaklatás, mert a munkahelyi zaklatás ellen vagyok. De a munkahelyi zaklatást nem lehet beszüntetni, hiába hangzik jól. Persze a kettő másik dolog, ez egy példa.


Az oroszok nem akarnak kivonulni, az ukránok nem akarják feladni. Akkor hogy akar a rohadék Orbán békét?


Szóval az a legcikibb, amit Orbán kommunikál a háborúról, persze a híveknek talán ez is elég, mert szerintük a jóságos és bölcs Orbán vezér megint a jó utat követi... xDDDDDD


Értem én, hogy a fideszes hívek az ellenzéket szapulják, de a saját portájukon sepregessenek, bár ha szerintük az országot szétverő és szétlopó Orbán a nagy hős, akkor ne is csodálkozzunk.

2023. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok az előző kommentelő. Elsőre úgy gondoltam, hogy miután bemásolom ide a kommentemet és elküldöm, megkapom majd azt, hogy nem a Fidesz álláspontja volt a kérdés. De megláttam a kérdező hastegjeit, hogy moslék, majd csicskaellenzék és ezek után a bemásolt kommentem pont tökéletesen illik ehhez a fidesznyalonc kérdéshez IS. :)))
2023. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

"ez az ő álláspontjuk, de nem nehéz rájönni hogy mi, hiszen a nyugat bábjai szóval amit a nyugat mondd, azt tenné az ellenzékünk"


Monjda a fidesznyik, aki issza Orbán szavait, mint avizet, aki szétloptaésszétverte az országát.

2023. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Hajtogatja idióta módra, hogy ő békepárti, de a rohadék nem mondja ki, hogy hogyan legyen béke"

Milliószor elmondta, hogy az USA és Oroszország között kell egy béketárgyalás. Nem figyeltél.

2023. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4


Akkor írd le, hogy mi a megoldás.

2023. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kell fegyvert szállítani? Igen


Kell katonai segítséget nyújtani? Nem


Kellenek még szankciók? Igen


Honnan kéne szerezni földgázt? Nem zárnák el az orosz gázcsapot


Paks 2-t nem kéne megépíteni? Ez egy elég komoly téma, érdemes lenne szakértőket hallgatnod a témáról.

2023. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem akarnak katonákat küldeni, nem tudom miért jön mindenki ezzel a hülyeséggel. Semelyik NATO vagy EU tagállam nem küld katonákat, ezt maga az USA elnöke jelentette ki.

Arról nem is beszélve hogyha kormányra kerülnének akkor is PARLAMENTI DÖNTÉS lenne tehát ha akarnák sem tudnák ezt megtenni.

2023. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!