Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schiffer mára már Szálasi...

Schiffer mára már Szálasi Ferenc és Heinrich Himmlerrel egy lapra került?

Figyelt kérdés

Köztudott tény, hogy egy magát felvilágosult liberális értelmiséginek valló személy mindig mindenben 100%-ban egyet kell értsen a DK éppen aktuális irányvonalával. Aki csak 99%-ban teszi ezt meg, az nyilvánvalóan Orbán, tehát Putyin kódolt ügynöke. Tehát kijelenthető, hogy burkoltan a fasizmust támogatja. Ahogyan már Gyurcsány Ferenc exminiszterelnök úr is bebizonyította valamelyik bejegyzésében, Orbán Viktor nem más mint egy náci politikus.


Schiffert pedig behívták az M1-re és nem értett egyet 100%-ban a DK-val, és ami még ennél is felháborítóbb, hogy némely kérdésekben a náci Orbán oldalán foglalt állást.


Kijelenthető, hogy Schiffer tulajdonképpen semmiben sem különbözik Szálasi Ferenctől vagy mondjuk Heinrich Himmlertől?



2023. jan. 23. 03:42
A kérdező szavazást indított:
Igen. Schiffer a DK-val való nem egyetértésével egyértelműen tanúbizonyságot tett orbánista (azaz neofasiszta) hajlamai mellett
Nem. Nem náci, pusztán eladta a lelkét egy kiló krumpliért a putyinista diktátornak
Nem lesz egyből orbánista az aki nem ért 100%-ban egyet a DK-val. Így Schiffer sem az. (Azaz nem vagyok liberális)
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Azok után, hogy ő hitte, hogy lehet más a politika, majd erre megcsókolja a pecsétgyűrűt?!


ejj, de gerinc, de gerinc

2023. jan. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, sőt a Mi Hazánk-ot is szokta pozitív kontextusban emlegetni, hát még az mekkora náciskodás: [link]
2023. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Orbán féligazságaival, igazság-kezdeteivel szokott egyetérteni de utána lecsapja a magas labdát.
2023. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Te nagyon elvakult vagy, kedves kérdező....
2023. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2


Mondtam én, hogy Hitler ártatlan volt hozzá képest

2023. jan. 23. 10:04
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Siffer segget csinált, de nem a szájából hanem önmagából.

Miből lesz a cserebogár... a lázadó ellenzékiből a magyar putyin seggnyalója. Olyan igazi seggnyaló.... nem a bayer féle, mert ahhoz a féreghez szerintem amíg világ a világ nem fog tudni senki....

2023. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg van az az ellenzéki, panelproli szavazó, akinek mindenki fudeszes és/vagy, aki kritizálja az ellenzéket, az eu-t vagy rész igazságikban egyetért a fidesszel.

Nem gondoltam, hogy egyszer Puzsér is erre a szintre kerül

2023. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7


Ezek szimpla tények. Ma Magyarországon válság van és moszkovita fideszterror. Egyedül a DK képes megmenten az országot a teljes pusztulástól. Vagy egyetértesz velük mindig mindenben 100%-ig vagy azt akarod, hogy bejöjjenek a kiskutyákat kínzó orosz katonák megerőszakolni édesanyádat.

A döntés rajtad áll. Nincs más opció.

2023. jan. 27. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj!

😂😂😂

2023. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!