Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a kínaiak...

Mi a véleményed a kínaiak tervéről, hogy Magyarországra egy gigantikus mérgező akkumulátorgyárat akarnak építeni?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 23. 18:02
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
48%

Én is debreceni vagyok, és elkeseredett. Egyre rosszabb itt a helyzet, kiszáradtak a tavak, a Nagyerdőt is folyamatosan pusztítják. A csónakázótó szökőkút lett, a parkokat, tisztásokat lekövezték, építettek 132 új szállodát, amik konganak az ürességtől, de az Aranybikát hagyták tönremenni, az állomás környékére nem lehet menni, mert leütnek, kirabolnak, megkéselnek. A Petőfi téri parkot szintén telerakták kövekkel, + építettek egy 3 játékot tartalmazó játszóteret fák nélkül a tűző napra (ja, a fákat kivágták), jelenleg 3 fő közlekedési úttest beszakadva, az utak olyan kátyúsak, hogy folyamatosan tengelytöréstől kell félni, a lámpák nincsenek összehangolva, állandóak a dugók (ebben már Budapestet is megelőztük, a legjobb termőföldeinket eladták, sok kút már kiapadt, ők öntözni sem tudnak, de most idehoznak egy vízigényes akkugyárat. Nagyon, de nagyon sajnálom a gyerekeinket, unokáinkat. De nem tudom, hova költözhetnénk, mert 25 akkugyárat terveznek, szerintem jut az ország minden részébe. Itt a következő: [link]

Cívis vagyok, itt születtem, itt éltem le az életemet, imádom/imádtam ezt a várost, de már inkább menekülnék innen.

2023. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
#11 Ha összefogunk visszafordítható a folyamat, márciusban jövök vissza és maradok! Cívis város a miénk.
2023. jan. 23. 19:34
 13/54 A kérdező kommentje:
Nem a kínaiaké, és a kormánynak velünk kellene tárgyalni nem a kínaiakkal akik a másik telepükön is minibálbért fizetnek.
2023. jan. 23. 19:36
 14/54 A kérdező kommentje:
Minimálbért*
2023. jan. 23. 19:36
 15/54 anonim ***** válasza:
64%

A youtubon megtalálod a közmeghallgatást teljes egészében. A polgármester pedig megmondta, hogy márpedig a gyár megépül. Egy kis ízelítő a közmeghallgatásról:

https://www.youtube.com/results?search_query=debrecen+akkumu..

Éedemes meghallgatni.

2023. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
És ha leszavazzuk?
2023. jan. 23. 20:04
 17/54 anonim ***** válasza:
29%
Jó lenne, de Debrecen a legfideszesebb város. Némelyik fanatikus.Én politizálok, de akkugyárat nem szeretnék, a vízfelhasználása, a környezetszennyezése miatt. Nálunk már rengeteg kínai van, lassan teljesen elfoglalják a várost. Az ország lakosait ez nem érdekli, de majd meglepődnek, ha kiszorítanak bennünket a saját országunkból. Mert nem lesz nekik elég Debrecen, ebben biztos vagyok.
2023. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
27%
Elírtam az előbb, én nem politizálok, de akkugyárat nem szeretnék.
2023. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
Ha nem szavazzuk le, mert a többség nem akarja leszavazni, vagy a többség közömbös lesz, akkor mondhatni megérdemeljük. Tisztelet a kivételnek de ha kevesebben leszünk azt is el kell fogadnunk. Elvileg 35 ezer ember kéne.
2023. jan. 23. 20:30
 20/54 A kérdező kommentje:
Én sem politizálok, de szeretem Debrecent és hiszek abban hogy megtarthatja (vagy visszanyerheti) a régi színvonalát, a kisugárzását, de ezért tennünk kell, ide is ezért írtam ki és amint lehet szavazni én ott leszek.
2023. jan. 23. 20:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!