Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pléhcsárdában mennyibe kerül...

Pléhcsárdában mennyibe kerül egy ilyen gigantikus rántotthús?

Figyelt kérdés

#pléhcsárda #Pléh-csárda
2022. nov. 16. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
43%
2022. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
77%

"Mindenki piedesztálra emeli most az öreget, nekrológot írnak stb."


Miért, ujjongani kellene hogy végre meghalt?

2022. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell ujjongani, de kozel sem volt akkora kiraly mint aminek beallitjak.

Es de. A nebih bezarta oket, ezt mindenki tudja aki hallott mar rola.

2022. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Egyes nem csak hazudik de ostoba is. Persze ezt még bocsánatos...

De nem lenne túl bölcs dolog tájékozódás helyett hinni ezt azt. Egyes, hogy jött ez neked?

2022. nov. 16. 09:59
 5/64 anonim ***** válasza:
30%

5. "Nem kell ujjongani, de közel sem volt akkora király mint aminek beállítják."


Talán nem, de kíváncsi lennék hogy az osztrákoknál is ennyire lenézett-e, a Wiener schnitzel, mint nálunk

2022. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Engem az bánt hogy meg kellett halnia hogy egyáltalán haljak róla. Pedig voltam párszor ott tőlük pár méterre. Ha ezt tudom akkor megkostoltam volna a rántothúst. Bár engem körbe röhögött volna az öreg az inzulin rezisztenciámmal.
2022. nov. 16. 10:31
 7/64 NTBS ***** válasza:
89%
Kb. 3000 FT.
2022. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
65%

Nébih 2szer záratta be és a köjál is rendszeresen bírságolta az éttermet.

Zacskoba adta ki a levest és a másodikat is.

A rántotthús 4000 ft körül volt

2022. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nem hiszem, hogy Magyarországon lenézett kaja lenne a rántott hús, végképp nem a Wienerschitzel/borjúbécsi. De az tény, hogy a Pléh csárda a 75 dekás rántott sertéscombjaival és túlevésre ösztönző, nagyzoló filozófiájával enyhén szólva kilóg a korszellemből, és nyilván sokan le is nézik az ilyesmit. Magam is barbárságnak tartom, hogy frissen gyakorlatilag megehetetlen méretű húsokat adjanak ki "normális" adag választási lehetősége nélkül, pusztán a poén/imidzs kedvéért.

Én amúgy nem láttam ujjongó kommenteket, olyat viszont elég sokat, ahol az öreg valójában nem túl magas életkorára intő példaként mutattak.

2022. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
77%

Nekem egyik ismerősöm volt régebben egy féldisznó adag hús volt a legkisebb adag is, ez nevetséges.


Másik pedig a rántott gombától fosot napokig

2022. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!