Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért nem kerül szóba...

Az miért nem kerül szóba soha, hogy a Fidesz azért IS tud nyerni 2010 óta, mert megváltoztatta a játékszabályokat választáskor és már nem többségi hanem arányos a választási rendszer?

Figyelt kérdés
Hupszika. Hogy is van ez.
2023. jan. 23. 19:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
49%
Emebrek egyszerűa recepta 2/3 ellen. nem kell a Fiedszre szavazni. Ha nem szavazbának ennyien a Fideszre nem lenne 2/3.
2023. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
#21: De ahhoz, hogy ne szavazzanak ennyien a Fideszre, ahhoz meg kell győzni őket. Azt pedig úgy nem lehet, ha mindenhonnan a kormány propagandája ömlik. Igen, tudom, bármi elérhető és bárminek utána lehet nézni, de az emberek többsége nem néz utána, hanem az alapján dönt, amit innen-onnan kap információt.
2023. jan. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
48%
22) Honnan ömlik? Én egyedül a plakátokat látom néha a városban, de a váalsztsá idejeén éppúgy voltak ellenzéki plakátok is. Amúgy meg fogalamm sincs, hogy van-e még a megyei hírlap vagy a köz tv.Nekem csak HBO Maxom van meg netflixem- A híreket én is meg minden ismerősöm az interneten nézik, ott meg kb 60%-os töbeltben van az ellenzéki tartalom.
2023. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

#23: Ne magadból indulj ki, hanem például az idősebb korosztályból, nekik teljesen mások a médiafogyasztói szokásaik. De pl zenés rádiót még én is szoktam hallgatni fiatal létemre, még ezekben is rendre ezt nyomatják a reklámok között.

Neten is rengeteg youtube vagy facebook hirdetés is volt, pláne a választások előtt. Nem egy online újságot szintén megszereztek.

2023. jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy úgy bírom ezt a vidék szöveget.... miért a pesti idős az egész nap a neten lóg ugye? Vidéken meg úgy overall nincs net és az egész lakosság csak tv-t meg rádiót használ?
2023. jan. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
48%
24) Azért érdekes, hogy állíttólag az idősek kizárólag a fideszes médiákból tájékozódnak, és pont az idős korosztályban áll a többi társadalmi csoprthoz viszonyítva a legjobban a DK és az MSZP.
2023. jan. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

#26: Nem mondtam, hogy az idősek kizárólag a fideszes médiából tájékozódnak, viszont úgymond sokkal nagyobb eséllyel jutnak el hozzájuk ezek a tartalmak.

Van egy kemény mag, akik mindenképp kitartanak Gyurcsány mellett, ők szavaznak a DK-ra. Ahogy a fideszes kemény mag se szavazna soha a DK-ra, akkor sem, ha mindenhonnan DK-s propaganda ömlene.

2023. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mert már lejárt lemez, senkit nem érdekel. Így működik egy diktatúra.
2023. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!