Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schadlnek azért kellett...

Schadlnek azért kellett buknia, mert az Ördög ügyvédjének adott el önkormányzati választás előtt kompromittáló videót fideszes érintettek nemi aktusairól? És a 2022-es választások előtt félt a Hatalom, hogy ismét megteszi?

Figyelt kérdés

Ma ezért darálta be az ügyészség az általuk is lejáratásra és hitelrombolásra alkalmas képeket videókat?

Orbán szolgálatai bonyolították az ügyet?

Azért készülhetett annyi lehallgatási jegyzőkönyv, mert a beépített vevőnek meg kellett győződnie, hogy nincsenek külföldi trezorokban másolatok ezekről az inkriminált képrögzítésekről?



2023. jan. 24. 18:23
 1/5 konteós ***** válasza:
jó kérdés, bár nem valószínű hogy ilyennel üzletelt volna, biztos hogy nem jó céllal volt ott az az anyag
2023. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak üzleti szál, hanem más érdek is mozgathatta...
2023. jan. 24. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ebből még elég komoly balhé lehet. Talán egy kezdődő kormányválság? Bár túl optimista vagyok ebben a témában...
2023. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értelmeztem, hogy Brüsszelnek kellett mutatni, hogy a Törzsfőnök harcol a korrupció ellen és beáldozott egy kis halat. De mivel elég sok piszkos dolgot tud és bosszúból magával akarja rántani az egész rendszert, ezért leállítottak mindent. Sorra tüntetik el a bizonyítékokat, mint a k*rvázós videót, meg miegymást, de jópár dologra már fény derült.
2023. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

The Tribal Chief, Roman Reigns. A Törzsfőnökről eszembe jutott. Amúgy ja, valószínűleg az, látszatintézkedés, de nem számoltak azzal, Schadl és Völner is csicsereghet. Bár abban az országban, ahol Pintér a belügyminiszter, és Polt Péter a főügyész, nincs értelme vallomást tenni, mert úgy is jön a parancs fentről, hogy "nyomozást leállítani!".

2023. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!