Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatal Demokraták Orbán is...

Fiatal Demokraták Orbán is meg meg még jó páran a Kádár szocialaizmusból és rendszerből maradtak ránk, mi a francot akarunk még ilyen figurákkal a jövőre nézve?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Újabb kétharmadot. Inkább ő mint egy agyatlan Fegyőr vagy Jakab.
2023. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Hát én az ellenzéki oldalról sem igazán tudnék olyat mondani, aki nem onnan maradt ránk.
2023. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
#2 Momentumban kb. csak fiatalok vannak. De ilyenkor jön az, hogy a nagyapja feleségének a lányának az unokahúga üzemvezető volt valahol.
2023. jan. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: fiatalok és hülyék.
2023. jan. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Nyilvàn minden képviselőjük fiatal ès hülye. Ilyek reakciòt vàrtam.


Na ezèrt van, hogy csak a vèn csontok maradnak, mert a fiatalok rögtön le vannak írva hülyének. A tàrsadalommal van a gond, mert olyan nincs hogy 12 èv alatt egy fiatal tehetsèges ember sem kerül be a politikàba.

2023. jan. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3

A Donáth-család híres kommunistákból állt.

2023. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, sem a történelmet nem ismered, sem számolni nem tudsz.
2023. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
#6 Orbán apja is egy komcsi volt. Toroczkai (Tót) családjában is van vérbíró. Pokorni dédapja meg nyilas volt. És? Vagy te ugyanolyan ember vagy mint a nagyszüleid, esetleg dédszüleid akiket nem is ismertél? Nem is értem, hogy lehet valaki annyira hülye hogy ezt komolyan vehető érvként felhozza.
2023. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!