Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Olcsóbbak lettek az albérlete...

"Olcsóbbak lettek az albérletek, Budapesten átlagosan 200 ezerért lehet lakást bérelni" - tanárok akkor a híd alatt laknak a nettó 207 ezres fizuból?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 13:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ahh dejo 6 év egyetem után úgy élhetnek mint a munkások bezsufolva egy kis szobaba 8-an. Dejo, en is megyek tanárnak
2023. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Testvérem gyógypedagógus, 22 év szakmai tapasztalat, nettó 180. Én segítem, igaz én is csak nettó 400-at kapok. Szerintem segítség nélkül ma már nem tudnak boldogulni szegények.. persze régen sem volt könnyű de régen mondjuk lehetett 50.000-ért egyszobás lakást bérelni (10éve, akkor talan 20ezerrel keresett kevesebbet). A fizetések szerintem semmilyen szektorban nem nőnek úgy, ahogy a lakás/ ház árak, hitelárak, albérletek, és sokan nagyon el vannak tévedve, hogy mindenki nettó sok százezer forintit meg milliót keres az országban, a többség nagyon kevés pénzből él sajnos!!!
2023. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdemes az aglimerációba költözni. Én is így tettem.
2023. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!