Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a Jobbik nem túl...

Mit szóltok a Jobbik nem túl fényes szerepléséhez a választásokon?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 21:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem túl fényes? Szerintem inkább vess egy pillantást az LMP-re, na az valóban nem túl fényes.
2010. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Hát, a beharangozott elsöprő sikertől, illetve a potenciális váltópárti szerepkörtől valóban nagyon messze vannak. Én ennyit vártam tőlük, sőt, még ezt is sokallom.
2010. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem érdekel az LMP, nem tudom hogy jön ide. A Jobbik viszont egyértelműen rosszabbul szerepel, mint azt várták, elég csak Ózdot megnézni. Polgármesterük nem valószínű, hogy lesz.
2010. okt. 3. 21:07
 4/23 anonim ***** válasza:
7%
A cigányoknak köszönhetnek mindent kellet őket cseszegetni !
2010. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Sokan máshogy szavaznak polgármesterre mint parlamenti választásokon, elég csak megnézni Botkát Szegeden, aki nyert, míg áprilisban nem.

Ózdon sok független jelölt indult és el tudom képzelni hogy azok akik országos szinten a Jobbikot támogatják azok helyi szinten egy általuk jobban kedvelt emberre szavaznak, de ez igaz még sok más helyen is.

2010. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Tiszavasvárin már van. Esztergomban is sikerült kiütniük a Meggyes Tamást -megérdemelten. A közvélemény-kutatások 11-12%-ról írtak, amikor utoljára néztem 14,7% volt, ha jól emlékszem.
2010. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Én bevallom, gyengébb szereplést vártam a Jobbiktól. Igazából meglep, hogy így tudták tartani a pozíciókat (12-15%), annak ellenére, hogy a kormány kifogta a szelet a vitorlájukból. Az LMP gyenge szereplése vetíti csak előre a párt kihalását, a Jobbikot ez a veszély úgy tűnik egyáltalán nem fenyegeti.
2010. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Sokkal kevesebben mentek el szavazni, mint tavasszal, amikor én délelőtt leadtam a borítékot, alig volt valaki (tavasszal jóval többen voltak), a Fővárosi Állatkert viszont ma tele volt az állatok világnapja alkalmából.

Hogy ki miért nem volt, azt nem tudom minden egyes embernél, de ez is jelentős tényező.

2010. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

"Polgármesterük nem valószínű, hogy lesz."


Tiszavasvárin és Hencidán már van is...;)

2010. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Én eléggé csalódott vagyok, sajnos az emberek többsége végtelenül buta és úgy látszik hogy ha éhenhalnak sem fognak másra szavazni.Majd talán a fideszesek rájönnek egyszer, az nszpsek menthetetlenek.

Én jobb eredményt vártam, a Jobbikban annyiból hibáznak, hogy nem szabad előre kiabálni hogy ilyen jó eredményt várunk meg olyat, ez már sajnos az országgyűlési választáson sem jött be.

2010. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!