Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan reagálnál, ha bejelente...

Hogyan reagálnál, ha bejelentenék, hogy a Nemzeti Dohányboltokban mostantól marijuánát is lehet kapni? Örülnél vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Tehát kialakulna egy ilyen Hollandia-szerű rendszer, és a Dohányboltokban az érdekesebb cigi is legális lenne.

2023. jan. 27. 18:34
A kérdező szavazást indított:
Örülnék
Nem örülnék
29 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Így is sok a kettyós, hát még úgy mennyi lenne.
2023. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Attól felek a közutakon meg több baj lenne.
2023. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, én ugyan semmilyen tudatmódosítóval nem élek, mivel antidepresszánson vagyok, de nem értem minek kell tiltani. Amikor még nem voltam antidepin, kipróbáltam párszor és nem volt durvább, mint berúgni, csak másabb. Ilyen alapon a piát is betilthatnák.
2023. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen infláció mellett ki tudná azt megvenni???
2023. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Ebben irigylem a Fideszeseket. Ők szerek nélkül is rózsaszín ködben látják az országot:D
2023. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem örülnék, mert az egész dohánybolt-rendszer egy baromság. Annak viszont örülnék, ha különböző drogokat és cigit is árulhatnának az üzletek anélkül, hogy kiszerveznék őket fideszes családtagoknak, és anélkül, hogy elsötétített bódékban, egyedül kellene várniuk, mikor rabolják ki őket...
2023. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

"Így is sok a kettyós, hát még úgy mennyi lenne."

Lehet, hogy kevesebb. Az is egy lehetőség, hogy egy csomóan átszoknának rá az alkoholról, így csökkenne az erőszakos cselekmények, balesetek száma. Legalábbis jópár államban némileg csökkent a bünelkövetések száma, mióta engedélyezték a kender használatát.

2023. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

@4

Miért, az alkoholt ki tudja most megvenni? Fogy rendesen a boltokból.

2023. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Reménnyel...
2023. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én örülnék, végre nem 0.6 szemetet adnának egy g fű áráért :)
2023. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!