Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted a magyarok mikor...

Szerinted a magyarok mikor fognak rájönni arra, hogy a DK kormányra kerülésével vezet csak vissza Európába Magyarországnak az út? Más ellenzéki párt nem olyan erős és szervezett, hogy leváltsa a Fideszt

Figyelt kérdés
Dobrev Klára a legbefolyásosabb magyar ellenzéki politikus külföldön, leginkább az Európai Unió országaiban elismert szaktekintély. Most volna a legnagyobb szükségünk az ő tárgyalóképességeire külföldön. Milyen más ellenzéki politikust ismersz, aki külföldön képes lenne kiállni értünk? Márki Zay Péter? Jakab Péter? Egyiküknek sincs diplomata képessége! Ha veszített volna Orbán idén áprilisban, akkor már rég megkaptuk volna az uniós pénzeket is és 300 forintra erősödött volna a forint az euróval szemben mostanra. Ha idén nyert volna a baloldal, Dobrev Klára biztosan külügyminiszter lett volna.

2023. jan. 29. 09:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Rengeteg dologban például a migráció,gender kérdésben a DK behajolna az EU-nak.Ezeket viszont a magyarok nem támogatják,így marad ellenzékben a baloldal."


Persze, a plakátok is megmondták az utcán, hogy a magyarok 97 százaléka elutasítja a szankciókat, te is láttad. Ez biztosan így is van.

2023. jan. 29. 09:48
 12/13 anonim ***** válasza:

97% az 1 millió párszáz válaszolónak az eredménye, feltételezem a fidesz keménymag küldte vissza. Azt is feltételezem, hogy a Fidesz hazudik a számokról😂 nem nehéz elképzelni.

Amúgy én nem haragszom feltétlen, ha egy politikai párt a saját érdekei mentén nem mindig mond igazat, a Fidesztől sem tagadom el, hogy a politikában lehet hazudni érdekérvényesítés céljából. Gyurcsányra úgyszintén nem a hazugság miatt kéne haragudni. Mindenki hazudik, aki politikus. Szerintem a fő szempont, merre vezeti az országot, milyen irányba. Tudom, hogy a magyarok átlag mentalitását a Fidesz, és Orbán testesíti meg, de arra kéne rájönni, hogy az országnak nem erre van szüksége. Jó lenne itt is európai módra 700-800 ezres minimálbér, vagy 1 millió 200 ezres mozdonyvezető bér, mint Ausztriában.

Nem mondom, hogy ha a DK lenne hatalmon, másnap már ott is lennénk, de az oda vezető útra rátenné az országot, aztán rajtunk múlna embereken, hogy mennyi idő lenne elérni.


Dee neeeeem, nekünk Óóóbán a kirááájjj

Megszoksz vagy megszöksz. Én megszökök, mint 1 milliónál is több sorstársam

2023. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem már eleget bizonyítottak ahhoz, hogy ha rajtam múlik, a további fennállásuk folyamán egy ceruza rendeltetésszerű használatát sem bízzák rájuk.
2023. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!