Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted a magyarok mikor...

Szerinted a magyarok mikor fognak rájönni arra, hogy a DK kormányra kerülésével vezet csak vissza Európába Magyarországnak az út? Más ellenzéki párt nem olyan erős és szervezett, hogy leváltsa a Fideszt

Figyelt kérdés
Dobrev Klára a legbefolyásosabb magyar ellenzéki politikus külföldön, leginkább az Európai Unió országaiban elismert szaktekintély. Most volna a legnagyobb szükségünk az ő tárgyalóképességeire külföldön. Milyen más ellenzéki politikust ismersz, aki külföldön képes lenne kiállni értünk? Márki Zay Péter? Jakab Péter? Egyiküknek sincs diplomata képessége! Ha veszített volna Orbán idén áprilisban, akkor már rég megkaptuk volna az uniós pénzeket is és 300 forintra erősödött volna a forint az euróval szemben mostanra. Ha idén nyert volna a baloldal, Dobrev Klára biztosan külügyminiszter lett volna.

2023. jan. 29. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Mikor és ki tolta át Magyarországot másik kontinensre?
2023. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"Mikor és ki tolta át Magyarországot másik kontinensre?"

2010 óta tolja Orbán Viktor Magyarországot Oroszország felé, ha nem vetted volna észre. 🤦‍♂️

2023. jan. 29. 09:21
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
1es, Orbán Vitkor 2010-2022-ig.
2023. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Európa relatív. Nyugat-Európa egy iszlám kalifátus. Az igazi európai értékek képviselője Belarusz, Oroszország, Kazahsztán, Argentína. Nézz Te is több M1-et és megtudod.
2023. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
67%

Talán ha esetleg meg szabadulnának a gyurcsány családtól az emberek hajlandóak lennének szavazni rá.


"2010 óta tolja Orbán Viktor Magyarországot Oroszország felé, ha nem vetted volna észre. 🤦‍♂️"


Mivel? Azzal hogy ellenezte a szankciokat amiket meg szavazott?

2023. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
5-ös, nem a ruszki politika támogatásával, az ország energia függőségével, a milliónyi szállal Putyinhoz kötődéssel, az európai szélsőjobb pénzelésével ruszki pénzen-, a ruszki állam modell felépitésével.
2023. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
72%

"nem a ruszki politika támogatásával,"


Mikor?


"az ország energia függőségével,"


Hát ezt egy csomo europai ország csinálta.


"milliónyi szállal Putyinhoz kötődéssel, az európai szélsőjobb pénzelésével ruszki pénzen"


Hát ezek meg konkrétan telexes feltételezések, de tudtommal nem roluk derült ki hogy dollárok tömkelegével lett tömve.


"a ruszki állam modell felépitésével."


Be zárnak ha csunyát mondasz orbánra, agyon verik a tüntetőket?

2023. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2012-2022-ig
2023. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Én csak annyival válaszolok röviden, hogy én is tudom, a DK a legeurópaibb párt, és vele jó irányba menne az ország. Csak annyi, hogy ezzel a magyarok akaratának nagyobb részével ellentétes irányba nézek, a magyarok nem olyanok javarészt, mint én. Nem előre néznek, nem a jobb jövőt szeretik. Ezért én megyek az én Európámba. Már csak be kell fejeznem a tanulmányaimat.


Ja, végére egy személyes élmény: amikor 2021-ben volt az előválasztásos dolog, a német ismerőseim írták, mert mondtam hogy nézzenek rá a jelöltekre, meg röviden német nyelvű oldalak is írtak róluk, és egyöntetűen mondták: Úr Isten, a Dobrev Klára!! Igazi európai vezető, látszik, hogy ő a legalkalmasabb, és visszatenné Magyarországot az európai útra.

Aztán lett, ami lett ugye...

2023. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon kevés embernek van szüksége egy DK-s bábkormányra ezt áprilisban láthattuk.Igen,valószínűleg jönnének az EU-s pénzek de annak komoly ára lenne.Rengeteg dologban például a migráció,gender kérdésben a DK behajolna az EU-nak.Ezeket viszont a magyarok nem támogatják,így marad ellenzékben a baloldal.
2023. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!