Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fel fognak épülni az akkumulát...

Fel fognak épülni az akkumulátor gyárak,Győrben és Debrecenben?

Figyelt kérdés

Győri vagyok,figyelemmel kísérem a híreket.

Szerintem csinálhatunk bármit azok a gyárak meg fognak épülni sajnos.

viktorka eldöntötte,hogy akksi gyártó nagyhatalom leszünk.



2023. jan. 29. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

És nem nemzetstratégiai kérdés mint amit a fidesz hazudik.

2023. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
A debreceni egészen biztos megépül.Győrben az ipari parkot kívánják bővíteni,hogy ki és honnan vette azt,hogy itt akkumulátor gyár fog épülni na erre én kíváncsi lennék.
2023. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fel fognak épülni, senkit nem érdekel a nép véleménye. A nép szavaztatni való, nem döntésekbe beleugatni, legalábbis a ti országotokban és a kormányotok felfogása szerint.
2023. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ugye Győrben Győrszentivánon

Lenne az akkumulátor gyár,ha minden igaz.

Győrszentiván közigazdaságilag győrhöz tartozik.

Családi házas övezet.

Győrszentiván közelében van már egy szemétegető egy nagy kiterjedésű ipari park,ha igaz hogy ezek után egy akkumulátor gyár is épül oda....

2023. jan. 29. 14:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Debreceni egész biztos. Győrben nem biztos, ott még a cég se lett bejelentve, hogy ki akarná a gyárat építeni. Maga a VW csoport, vagy valamely beszállítójuk.

#2 Győrben onnan a feltételezés, hogy nem sima ipari területté nyilvánították az ipari park új bővítését, hanem olyan területté, ahol többek közt ilyen veszélyes üzem is épülhet. Ennek csak akkor van értelme, ha van legalább egy olyan potenciális befektető, aki ilyen kategóriába tartozó üzemet kíván létesíteni. Az AUDI miatt meg adja magát, hogy a legvalószínűbb egy akkumulátor gyár.

2023. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szerintem az a legnagyobb baj ezekkel,hogy:

-jó minőségű termőföldekre épülnek

-egészség és környezet károsító hatásuk van

-közel épülnek a lakóövezetekhez, ezáltal az ott lakók ingatlanjai el értéktelenedik


Egyik kollégám most költözött ki a családjával gyerekekkel Győrszentivánra,most építtet ott házat.Ő vele szoktam erről beszélni eléggé aggódik miatta.

2023. jan. 29. 14:29
 7/16 anonim ***** válasza:
4) én Szolnokról hallottam, nem Győrről.1-es voltam.
2023. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
#6 több kollegám is lakik Szentivánon. Szerintük csak egy hangos kisebbség ellenzi, ráadásul pont a viszonylag frissen betelepülők.
2023. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez így konkrétan nem igaz,hogy egy hangos kisebbség tiltakozik.

Győrszentiván választói közül 8600 választópolgár közül 5585-en írták alá azt a petíciót ami az ipari park bővítése ellen tiltakozik.

2023. jan. 29. 15:01
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Ez így azért kicsit csúsztatás, nem csak szentivániak írták alá a petíciót, és nem is csak ott gyűjtötték az aláírást. Szóval, összevetni az aláírások számát a szentiváni választók számával olyan csúsztatás, amit a Fidesz is megirigyelne.
2023. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!