Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legalizálnátok az alábbi...

Legalizálnátok az alábbi dolgokat vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

-Meleg és transz párok házasodhassanak


-Meleg és transz párok fogadhassanak örökbe gyereket


-Béranyaság


-Abortusz legyen legális a 24. hétig



2023. jan. 30. 15:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%
Na jó, az első is mehet.
2023. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Felteszel több kérdést, de a szavazáskor nem lehet egyenként állást foglalni.


Semmi kifogásom az ellen, ha meleg párok törvényesíthetik a kapcsolatukat.

Kinek fáj az, ha házastársként tekinthetnek egymásra? Ettől még senkinek nem kötelező erre az életformára váltania. Főleg, hogy ez nem is így működik, de hagyjuk...


Semmi kifogásom az ellen sem, ha gyermeket fogadhatnának örökbe. A homoszexualitás bem tanult minta. Senki bem lesz attól homosgexhális, hogy másomtól ezt látja. Aki ezt a baromságot benyeli, csak tegye fel magának a kérdést: rá tudna gerjedni a saját nemére attól, hogy mások ezt teszik, vagy mondják? Én nem, de biztis én vagyok a különc...

Ugyanakkor azért, mert azonos neműek a párok, még adhatnak tisztességes hátteret egy gyereknek. Mivel ez nem a nemi identitáson múlik.



Abortusz a 24. Hétig: nos, ebben bizonytalan vagyok.

Az abortuszt nem ellenzem, hiszen számos esetben lehet indokolt. Hogy mindez hányadik hétig nem veszélyes az anyára, illetve milyen egészségügyi kockázatai vannak, ezt apaként sem tudom.

Mindezek mellett is elsösorban a megelőzést népszerűsíteném, de miután nem csak "becsúszott" gyerek esetén merül fel az abortusz kérdése, így nem tekinteném kizárólagosnak.


Itt jegyzem meg, hogy érdeklödve várom, mikor tiltják be a koton hasz álatát. Kiindulva a kormány politikájából, már tényleg csak ez hiányozna.


Béranyaság:


Ebben bizonytalan vagyok, nem rendelkezem annyi ismerettel, hogy állást merjek foglalni. Pláne férfiként.

2023. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
47%
A 24 hetes magzat kb 30 centi és 600 gramm, itt már nem sejtcsomóról beszélünk😔
2023. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
27%
#23 akkor majd szépen életben marad magától. Nem lehet nőket kényszeríteni, hogy inkubátorok legyenek akaratuk ellenére.
2023. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 24 héttől már életben is maradhat akár inkubátorban. Én nem vagyok abortuszellenes, de azért legyen már annyi az emberben, h nem várja meg a 24.hetet vele…

Lepontozhatsz, de akkor sem támogatom. Azt viszont igen, h legyen egyszerűbb maga az ügyintézés és ne fusson ki az ember az időből.

2023. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!