Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Részt vennél egy nemzeti...

Részt vennél egy nemzeti konzultációban a debreceni akkumulátor gyárral kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 14:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Olyan irányított kérdésekkel ahogy szokták a nemzeti konzultációkat csinálni olyanban nem, mert ott úgyis egy válasz lehet.
2023. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Nem veszek részt a kormán propagandájában.
2023. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hülyeség, attól még hogy egy kérdés irányított lehet ellene szavazni.

Én kitöltöttem a szankciós szavazást is és a szankciók mellett szavaztam,ennyi.

2023. febr. 1. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Az alábbi feltételekkel:

1. A kérdések nem manipulatívak, hanem tárgyilagosak.

2. Nem előzi meg kampány, hogy melyik válasz a jó, mit kell bejelölni

3. Megelőzi egy objektív informálás ami rámutat miért lenne jó a gyár és miért nem.


Az a gond, hogy ezek a feltételek ellentmondanak a "nemzeti konzultáció" fogalmával kb, hiszen az pont ezeknek a feltételekenke az ellentétére épül. Manpulatív kérdés, manipualtív kampánnyal, valós informálás nélkül...

2023. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Mert mert az is hazugság lenne és nem számítana semmit.


A meleg törvényt is elutasították az emberek mégis meghozta a fidesz. Vagyis előtte meghozta aztán kiírta a szavazást...

2023. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Engem kb. 10 éve semmiféle nemzeti konzultáChio nem érdekel. Úgyis azt mondanak, amit akarnak, és úgyis azt csinál a Fidesz, amit akar. Még energiát sem vagyok hajlandó belefektetni, hogy ilyenre elmenjek.
2023. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
*nem
2023. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
#3 nem, nem lehet, mert nincs olyan választás ott, ami ellentmond, ahogy eddig is láthattuk a manipulatív, konzultációnak nevezett propaganda anyagokban.
2023. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mégis milyen módon van ellenőrízve a nemzeti konzultciók eredményének valóságtartalma? Amúgymeg a fidesz akkor is kihozza, hogy a magyarok többsége akarja az akksigyárat, ha csak egy nyugdíjas otthonban töltik ki.
2023. febr. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, szerintem a nemzeti konzultáció eredményei nem az emberek válaszait tükrözi. Ráadásul nincs kifejtős válaszlehetôseg, így nem tükröz véleményt.


Másrészt, szerintem ebbe a Debrecen környékieknek kellene dönteniük és nem másoknak. Tegyük hozzá, nekik sem hagynak beleszólást úgy sem, bármennyire is próbálkoznak szegények, el lesznek nyomva hamarosan szerintem.

2023. márc. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!