Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Ha egy idegen...

Liberálisok! Ha egy idegen ország megtámadná Magyarországot, akkor bevonulnál katonának életed adni Magyarországért?

Figyelt kérdés

Rendszeresen olvasom az ukrán háború kapcsán liberálisoktól, hogy a kárpátaljai magyaroknak kötelességük bevonulni katonának, hogy harcoljanak az oroszok ellen. Aki kárpátaljai magyarként nem akarja életét adni Ukrajnáért (amelyik országnak az állampolgára) az egy gyáva hazaáruló.


De tegyük fel, hogy egy idegen ország megtámadná Magyarországot (most lényegtelen, hogy melyik).

Mit tennél? Életed adnád ezért az orszagért? Életed adnád a fideszért és Orban Viktor miniszterelnök úrért?

Pont úgy, ahogyan a kárpátaljai magyaroktól is elvárod?



2023. febr. 1. 23:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
25%

Illetve ha már előkerültek a kárpátaljai magyarok, szerintem náluk más a helyzet, őket erőszakkal alig 100 éve csapták oda a szovjetekhez, ahol nem volt valami jó dolguk, aztán az elmúlt 30 évben Ukrajnában még annyira sem, folyamatos atrocitások érték őket, szerintem ők is inkább vonulnának be a Honvédségbe, mint az ukrán hadseregbe.


Ilyen alapon persze a melegek, cigányok és többi elnyomott csoportok is mondhatnák, hogy őket elnyomták ebben az országban, miért harcolnának érte, azt nem tudom, hogy mi lenne a helyes, ilyen esetben mindenkinek magának kéne mérlegelnie, hogy felelőssége van-e az országért.

márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért vállaljak felelősséget ezért az országért az életem feláldozásával, ha az ország vezetői SEMMILYEN felelősséggel nem tartoznak elszámolni?!
márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!