Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik egyesek hogy...

Miért hiszik egyesek hogy Orbán a megváltó, holott eddig semmi érdemlegeset nem csinált?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Pedro:de téged átvertek..,ezt Mesterházy is megmondta neked,nemde? Drasztikus adócsökkentés most lehetetlen,mert rossz a helyzet!!Az elszámoltatásra ki vannak jelölve emberek!A Fidesz elsöprő gyözelmet aratott most is..,nem véletlen!Az elmúlt fél év munkáját értékelték most az emberek!!!
2010. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 bumbi02 ***** válasza:
nem akarom itt összetörni az álomvilágotokat.. de a gazdaság szar helyzetbe van.. ennek ellenére kijelentették h tudják tartani a 3,8%as hiánycélt, majd miután a "csontvázak" előkerültek, még mindig tudják tartani, sőt ekkor már jan.1-jétől betudják vezetni az egykulcsos adót (bár előtte azt mondták 2-3 év) azóta már olyat is mondtak h 2014-15re euró lesz.. akkkor még sincs akkora sz*rba az ország, nem?
2010. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
"A Fidesz elsöprő gyözelmet aratott most is..,nem véletlen!Az elmúlt fél év munkáját értékelték most az emberek!!!"- NEM! Az emberek azt értékelték, hogy még nem történt semmi lényegi. DE ha tettek volna valamit, már nem szavaztak volna rájuk annyian. Nézd meg majd a közvélemény-kutatások eredményét egy év múlva. Borítékolni tudnám.
2010. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

" Nézd meg majd a közvélemény-kutatások eredményét egy év múlva. Borítékolni tudnám."


Én is...,imádni fogják a Fideszt mégjobban!!!Én is odavagyok értük!És igen lesznek nehezebb pillanatok is a 4 év alatt,de együtt összefogással elérhetjük a célokat!

2010. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Morfologus ***** válasza:

Tipikus mutugatózás a másikra. Most 8 évig megmutathatta az mszp hogy mire képes. Fél éve van a Fidesz és a sok mszps már tükön ül, hogy na mi lesz, na milesz?

Képzeld el te egy cég vezetője vagy, szereted amit csinálsz, élvezed és akkor leváltanak, te is árgus szemmel figyelnéd hogy hol köthetsz bele a másikba...

2010. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem csak az elmúlt fél év alapján mondom. De ne vitatkozzunk, majd visszatérünk rá 4 év múlva. Majd akkor nézzük meg, hogy mit tettek le az asztalra és mit nem. Ha addigra változik valami, akkor fejet hajtok, ha nem vagy még rosszabb, akkor ti hajtotok fejet a jóslatomnak.
2010. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ja és nem vagyok MSZP-s. Unom már ha kritizálni merek, akkor már jöttök a komcsizással. Ne aggódj, őket is rühellem.
2010. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 doboszoli ***** válasza:

A "nagy nemzeti összefogás"-ban, már kiosztották a szerepeket:

Mi ígérünk, ti sz.ptok.

Mint a kocsmában, ki-ki alapon. Én ki-kikérem, te ki-kifizeted.

Frázispufogtatás.

2010. okt. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Egy két év múlva úgy fogjátok szidni a fideszt mint a szódás a lovát!
2010. okt. 5. 09:05
 20/26 Morfologus ***** válasza:
Tényleg? Kedves kérdező, akkor szerinted melyik párt alkalmas a vezetésre? Mszp? Megvolt rá az esélyük. Jobbik? Nekem speciel szimpatikusak, de néha túl radikális, egy erős ellenzéki pártnak jó lenne. LMP? Nah, erről inkább nem irok
2010. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!