Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik egyesek hogy...

Miért hiszik egyesek hogy Orbán a megváltó, holott eddig semmi érdemlegeset nem csinált?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:47
1 2 3
 21/26 doboszoli ***** válasza:

Sajnos a választáskor (és most sem) láttam olyan pártot, akire jó érzéssel szavazhattam volna.

Csak azért mentem el, hogy ne kelljen ismételni.

Az X-et, a "vakok között félszemű a király" elven tudtam

tenni.

Ez van sajnos.

2010. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én nem fogom szidni a Fideszt 2 év múlva sem az tuti,mert látom bennük az elszántságot és céltudatosságot,ezért is szavaztam rájuk!Az mszpnek 8 éve volt bizonyitani,de semmit nem tudtak lerakni az asztalra ami az ország érdekét,fejlődését szolgálta volna...
2010. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Annyira védi öt mindenki Írja már le valaki mit csinált meg abból amit megígért!
2010. okt. 6. 09:37
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Szabaddá tette a pálinkafőzést. Nem elég???
2010. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kérdező..,menj fel a fidesz honlapjára,és nézd meg a 2 utolsó videót,amin Orbán beszélt a parlamentben....

Ott elmondja,hogy miket csinált a 100 nap alatt!

Amúgy itt [link] is olvashatsz arról mit tett 100 nap alatt Orbán! Ez ugye semmi érdemleges,mi kérdező? Hát az mszp hozzájuk képest akkor mi?Hagyjuk már...

2010. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 doboszoli ***** válasza:

Álljunk meg egy pillanatra, töke van a menyasszonynak!

Mostanában mindig az "elődökhöz képest" mérik a Fidesz

teljesítményét. Valóban pocsékul működtek, tehát ez nem lehet viszonyítási alap

A Fidesz AZONNALI,és GYÖKERES változást ígért(hallottam a fülemmel), ehhez képest jön a magyarázkodás, a kirakatpolitika, a teljesen "váratlanul" felbukkanó csontvázak,a maszatolás.

Senki nem vár csodát három nap alatt, de azért a "ráutaló magatartás" elvárható.Ezzel szemben...

2010. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!