Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz-szavazók közül...

A fidesz-szavazók közül mindenki elhiszi, hogy nyugaton sokkal rosszabb?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk nyugaton vannak no go zónák a nagyvárosokban, félnek a helyi lakosok kimenni sokszor sötétedés után a migráns bandák miatt, minden hónapra jut egy gyilkosság valami őrült fanatikus bevándorló miatt.Magyarországon ellenben rosszabb az életszínvonal, de nincsenek ilyen atrocitások mint nyugaton, tehat a béke szigete, mindenki döntse el neki mi a fontosabb.
2023. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%
Egyáltalán nem többszöröse.
2023. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező

Te honnan veszed hogy bárki azt hinné, hogy nyugaton sokkal rosszabb?

Egyszerűen tisztában vagyunk a valósággal és nem hisszük azt, hoyg mindig, minden sokkal jobb nyugatin, mint itt.

Ott éppen úgy dolgozni kell, ott éppen úgy vannak szegények és gazdagok, ott éppen úgy nehezen fizetik a számláikat az átlagemberek és itthon is lehet jól élni, boldogulni, nem csak kint.

MÁS az élet és van aki pont ezt a másféle életet keresi - ezért megy ki élni. Nekem testvérem él kint nagyon régóta, nem akar visszaköltözni és jól érzi magát. De kettőnk közül én élek jobban nem ő, aminek egyedül az az oka, hogy mi ketten vagyunk a párommal - ő egyedül él, mi diplomások vagyunk ennek megfelelő munkával, fizetéssel, ő meg bolti alkalmazott.

Többet keres kint bolti alkalmazottként, mint ha itthon lenne bolti alkalmazott. Többet is tud vásárolni, de éppen úgy nehezen jön ki a fizetéséből, éppen úgy meg kell gondolnia mire költ és éppen úgy nem utazik összevissza a világba, mert annyival nem él jobban. Ugyanakkor egy csomó olyan lehetősége neki nem volt ami nekünk itthon meg igen és ez főleg a családtámogatásokra vonatkozik. Ahogy bármennyire is nehéz elhinni, itt sokkal szabadabb és kiegyensúlyozottabb a média is, mint náluk, a bezzegnémeteknél. Ahogy ott éppen úgy vannak ellenzékiek akik nincsenek megelégedve a kormányukkal és nem tartják jónak a választási szabályokat meg kormányzati döntéseket.

2023. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
11 No-go zónák itt is vannak a cigányok miatt.
2023. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

#11

Magyarország a béke szigete? a barna lakosság sokkal nagyobb pusztítást végez a magyarok ellen mint az itteni bevándorlók a németek ellen. Kb. egész borsod megye no go zóna évek óta, miről beszélsz jóember? megkérdezném a borsodi időseket mennyire félnek kimenni az utcára egyedül és a németeket...


Egyébként a többsége elhiszi. Mikor együtt vagyok a vérfideszes rokonaimmal akkor nincs olyan dolog amiért a magyar kormány a hibás csak brüsszel meg soros, amerika... az egyikük még tanár is és mikor szóba jön a pocsék tanári fizetés akkor is azt szajkózzák, hogy viktorék világszínvonalú oktatást intéztek meg hogy ő nem sztrájkol a többi "csőcselék" kollégájával.. oké :D

2023. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván ott jobb, de én itt születtem ez a hazám.
2023. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Én nem hiszem el hogy ott sokkal rosszabb, nem is hallom ezt senkitől csak a kérdezőtől.
2023. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%
Fideszes vagyok nyugaton jobb az élet(anyagilag mindenképp) de én itthon is elvagyok.
2023. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csak itt a cigányok általában együtt élnek cigánytelepeken, nyugaton meg a muktikulti bekeverte őket a fehérek közé, továbbá ott az iszlámok ideológiai alapon is ölnek, mert nekik a keresztény ember csak gyaúr,hitetlen kutya.
2023. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Legutoljára decemberben beszéltem édesanyámmal messengeren. Összevetettük az itteni (Spanyolország) Lidl árakat az otthoniakkal, az akkori átlag 400 ft/1 euroval számolva. Úgy jött ki a matek, hogy ugyanazon termékek 80%-a olcsóbb itt, mint otthon. Pedig Spanyolország viszonylag drága, és a bérek sem olyan magasak, mint pl. Németországban. Édesanyám válasza: "nem, hát én ezt nem hiszem el, a tévében nem ezt mondják, már megint csak a fideszt szidod"...


A saját gyerekének nem hisz, aki az aktuális heti szórólapot tartja a kamerába real time. Mondanom sem kell, nem mentünk haza karácsonyra, nem történt meg párom bemutatása, pedig ő is úgy várta... Nem fogom kitenni annak a gyűlöletnek, rasszizmusnak, beszűkült látásmódnak, birka-szindrómának, ami magyarországon zajlik. Amint lehet, lemondok a magyar állampolgárságról. Ha tehetem, apámat egyszer kihozom egy Real Madrid meccsre, mert az az álma. Remélem, az idő kedvez még nekünk.


Bocsánat, kicsit elkanyarodtam, de visszatérve: igen, sokan vannak olyanok, akik még a saját szemüknek sem hisznek, hiszen a fideszmédiában más van.

2023. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!