Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Mi a véleményetek...

Ellenzékiek! Mi a véleményetek a SÚLYOS vereségről?

Figyelt kérdés

[link]


😂😂😂😂😂

Hát ez legyen a legsúlyosabb 😂😂😂😂


2023. febr. 6. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy szép eredmény, de nem kéne kikiáltani a győzelmet a Fidesz felett. Túl sok messiást láttunk már.
2023. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy csak egy kisváros, miért kellett volna bárkinek is hallania vagy emlékeznie? Önkormányzati választásokon nem mindig a nagypolitikának megfelelő eredmény születik, hiszen ha egy helyi közösség jól működik, akkor a vezetőket simán megválaszthatják újra a kormány ellenében is. Én is egy ilyen helyen lakom, a XIII. kerületben, itt mindig is a baloldali arcok nyertek, mert jól működtetik a kerületet, és "ellenzékben" is folyamatos a fejlődés.
2023. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A falvak, kisvárosok helyi választási eredményei általában senkit nem érdekelnek, kivéve az ott lakókat. Egy csomó más esetben meg a Fidesz nyert, "érdekes", akkor nem indított kutatást a Publicus. Sebaj, értjük.
2023. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmit nem jelez sajnos. Úgy látszik, helyileg nagyon szeretik a politikust.
2023. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ellenzékiként mondom, hogy egy kisváros nem oszt, nem szoroz. Ráadásul falvakban, kisvárosokban sokkal inkább a jelölt személye számít, mintsem, hogy mely párt színeiben ne adj isten függetlenként indul. Egy személy családi, baráti, ismerősi köre egy ilyen vidéki helyszínen akár a választók egy nem elhanyagolható részét is kiteheti.

Eleve nevetségesnek tartottam a nagy felhajtást a választás körül.

2023. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!