Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Gyurcsány-kultusz egyfajta...

A Gyurcsány-kultusz egyfajta valláspótlék a balliberálisok számára?

Figyelt kérdés
Tizensok éve megbukott, mégis ragaszkodnak hozzá a balliberálisok, őt támogatják legnagyobb számban. Szerintem észérvekkel ez nehezen magyarázható. Talán egyfajta vallásos élmény keresése állhat a háttérben...

2023. febr. 10. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Gyurcsány kultuszt én a fideszeseknél látok, az orbán személyi kultusz mellé, amelyik érvekkel nem magyarázható, vallásos élmény keresése áll a háttérben, a kognitív disszonancia redukció mellett.
2023. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Nekem úgy tűnik, hogy a jobboldal lát mindenhol gyurcsányt, hiszen 1 éve teleplakátolták vele a városokat és még showt is neveztek el róla
2023. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Fidesz jobboldali lenne? Rezsicsökkentéssel és hatósági árakkal? Hmm..

Tény hogy Gyurcsány ha kivonulna mindenhonnét, akkor is gyurcsányoznának még vagy 20 évig a fideszes trollok. Kinek milyen fétise van.

2023. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem igaz. Van egy dk-s keménymag, ami komcsi bácsikból meg nénikből áll, de őket liberálisnak nem nevezném. Tegnap hallgattam a Partizán interjúját Molnár Csabával és ő is kikérte, hogy ők nem liberálisok, hanem szociáldemokraták. Ezt én libsiként jó néven is vettem, hogy Fletóék nem is akarnak ahhoz tartozni, amiben én hiszek...
2023. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
A Gyurcsány-kultusz inkább a fideszesek mániája. Minden ismerősöm "balliberális", és egyik se nézi egy köpet sz.rba se Gyurcsányt.
2023. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Gyurcsány Ferenc Orbán embere
2023. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5%
Ha ellenzéki oldalon ennyire semmibe nézik, miért tekintik igazodási pontnak? Miért állnak be mögé? Miért ő dönt? Miért az ő pártjába igazolnak az összes süllyedő hajóról?
2023. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Gyurcsány kultusz kizárólag a Fideszeseknél létezik.


Számukra a Fidesz egy vallás, egy kultusz. És minden ami nem Fidesz az nekik Gyurcsány.


Alapól a Fidesz-kultusz azt jelenti, hogy mindent ami nem Fidesz összemosol egy dologgá. Ebből lesz a Sorosista, Brüsszelista, dollárbaloldalista, liberális, Gyurcsányista zagyvaság, amit már az egyszerű hívők nem képesek követni ezért kell nekik redukálni mindent egyszavasokra, mint a Gyurcsányozás.

2023. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
#7 Én még nem találkoztam olyan emberrel, aki igazodási pontnak tekintette volna, vagy többre tartotta volna, mint azokat a csillogós, virágcsokros, Zámbó Jimmy-s gifeket, amikkel az öregek teleszemetelnek minden facebook csoportot.
2023. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
4%
#7-est lepontozták, pedig az egyetlen értékelhető komment eddig. Egyébként nem is annyira Gyurcsány a balliberálisok vallásos kultuszának alapkövei, hanem inkább a "demokrácia", "európaiság", "szolidaritás" meg hasonló lózungok.
2023. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!