Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint a cigányok...

Akik szerint a cigányok felemelésére nem kellene költeni, mit gondolnak arról, hogy egy romaszakértő szerint: "az arányuk a 10 év alatti korosztályban ma akár a 12-15 százalékot, az 5 év alattiak körében pedig akár a 18-20 százalékot is elérheti."?

Figyelt kérdés

Van más út, mint a felemelésük, ha ennyien lesznek?


[link]


2023. febr. 12. 12:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
96%

Kérdés hol találsz erre szociális munkást.

Kérdező mutass példát menj ki a cigánytelepekre (már ha mersz egyáltalán) és magyarázd el nekik az ő szintjükön természetesen itt bizony tanulni és dolgozni kell máskülönben nem fognak felemelkedni.


A leghasznosabb az lenne ha kialakítanánk a bentlakásos iskolák rendszerét,hogy végre embert lehessen belőlük faragni,persze a jogvédő álcivilszervezetek és az EU ezt nyilván nem engedné meg.Úgyhogy marad nekik a lumpolás.

2023. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%

11

Ugyan mit oldana az meg ha teljesen szegregálják őket a társadalomtól? Semmit. Pont, hogy integrálni kéne őket. Ezer példa van rá, hogy ez az egyetlen út. Cigánykvótát a munkahelyekre, iskolákba(magánsulikba is) egyetemekre. aki nem tudja hozni azt bezárni. 10 év alatt integrálva lennének. Itt nem a cigányokkal van a gond, hanem a velejéig rasszista társadalommal.

2023. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
95%
A komcsi rendszerben, bocs a komcsik által nevezett szoci rendszerben is kötelező volt nekik iskolába és munkába járni, felemelkedtek? Még ingyen házakat is építettek nekik amiket lelaktak, most meg sírnak. Én meg aki a szüleimtől adósságot örököltem, csak azért mert fehér vagyok szarért húgyért dolgozhattam, kert biztos munka hely kellet. Így nem lett gyerekem.
2023. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

13

Koránt sem volt ilyen mértékű probléma mint most. De mivel te akkor még nem éltél gőzöd sincs arról, hogy mi volt akkor.

2023. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
95%
Tévedsz mert 50 körüli vagyok.
2023. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Idáig is kidobott pénz volt az ablakon.
2023. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

15

Persze, én meg a húsvéti nyuszi vagyok.

2023. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor eheted a répát, meg ugrálhatsz.
2023. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
96%
A rendszerváltásnak csúfolt esemény óta, sokmilliárd forintot költött az állam különféle roma felzárkóztatási programokra, mégis ugyanott tartunk, mint 33 évvel ezelőtt. Tehát semmi értelme nem volt, azt a pénzt nyugodtan el is sörözhették volna inkább. Amíg a cigány kisgyerek azt látja az apjától, anyjától, hogy nem kell dolgozni, nyugodtal lógjál kisfiam az iskolából, és megdícsérik a kis roma Pistikét, hogy a bucsuban ellopott pár telefont, addig itt semmi nem fog változni. Legelőször a cigány mentalitáson kéne változtatni, de úgy kőkeményen.
2023. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
20%
Ha egyszer azért akarnának majd a politikusaink megadóztatni, mert nem vállaltam gyereket, az én esetemben Csányi Sándor elvtársat adóztassák meg, mert ő ragaszkodott a kamatos kamatos hitelhez.
2023. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!