Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik csüngőhasúzzátok meg...

Akik csüngőhasúzzátok meg törpézitek a miniszterelnököt nem gondoljátok hogy ezzel csúnyán megsértitek az olyanokqt akik elhízottabbak vagy alacsony növésűek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 14:45
1 2 3
 1/26 hypno ***** válasza:
80%
Nem.
2023. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem szoktam így hívni, csak nekem azért döbbenetes Orbán kinézete, mert én még emlékszem arra (fotón bárki visszakeresheti), hogy fiatal korában milyen vékony volt ő.
2023. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem, én még nála is alacsonyabb vagyok, de nincs Napóleon komplexusom, mint neki. Az se zavar, ha ezzel gúnyolják, vagy viccet csinálnak belőle.

Aki dagadt, az meg fogyjon le. Egészségtelen állapot, amiről csak az adott személy tehet, és amit nem szabad jó dologként beállítani.

2023. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Orbán egy példakép. Na jó, mondjuk nekem speciel nem volt az soha, de nagyon sokan úgy tekintenek rá. Ő egyszerűen nem tehetné meg azt, hogy ezt az egészségtelen életmódra utaló kinézetet reklámozza. Nagyon sok emberért felelős így (is).
2023. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Bevallom leszrnám, ha nem játszaná magát a nagy sportemberként, miközben kissámliról prédikál.
2023. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Szerintem ő alázza meg magyarországot, hogy egy ilyen korrupt, kövér, semmirekellő miniszterelnökünk van aki még bunkó is mert zsebretett kézzel megy mindenhova.
2023. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Eleve komoly probléma a zsíros magyar ételek, az elhízás és az alkohol romantizálsa Magyarországon. Nem kellene még a mini elnöknek is ezt népszerűsítenie.
2023. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%
Nem baj, ha nem gondolják, elég, ha emiatt megint buknak a választásokon. Aztán megy a sírás, hogy így a magyar nép meg úgy a magyar nép. Ennyi eszük van. :) Mert hogy a magyar nép többsége sem topmodell meg fitnesz modell, lássuk be. És ez nem egy olyan munkakör, amihez annak kéne lenni.
2023. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

8-as teljesen egyetértek veled.

És akkor a liberálisok tolják az ilyen olyan amolyan elfogadásokat stb....

Közbe meg ők gúnyolnak olyannal egy politikust ami egyáltalán nem tartozik a politikai tevékenységéhez.


A fogyjon le meg könnyű mondani de 2 dologra nem hondoltok.


Az illető lehet hogy napi 8-9 órás ülőmunka meg gyermeknevelés mellet nem nagyon tud minden nap rászánni 2-3 órát kondi+úszás+futásra.


A másik hogy nagyon sokan a sorozatokból vesznek példát, hogy hogy kéne kinézni csak az a probléma, hogy az ilyen sitcomokra több ezer meghallgatot személyből választják ki a tökéletest.

2023. febr. 13. 15:41
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Miért a Viktor mikor törődött mások megsértésével a fajelméleteivel?
2023. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!