Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem nyitnak ki az "ideiglenese...

Nem nyitnak ki az "ideiglenesen" bezárt posták?

Figyelt kérdés

[link]


Meglepődtünk?



2023. febr. 14. 08:06
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%

rám azt mondták a őostán rémhírterjesztő vagyok (uis postai dolgozó vagyok) amikor azt mondtam sose nyitnak ki a bezárt posták.


akkor jönnek nekem egy bocsánatkéréssel (amit sose kapok meg)

2023. febr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk már pár hete kinyitott az egyik posta amit ősz végén zártak be.

A cikk pedig arról szól, hogy egy másféle modellben szeretnék a postai szolgáltatásokat elérhetővé tenni ott is ahol önmagában túl kicsi lenne egy postahivatal forgalma.

Külföldön a bezzegországokban már sok évtizede így működik a posta, majd 30 éve Svédországban csodáltam, hogy a postán mindent lehetett vásárolni, pipere cikkektől kávéig és mellesleg fel lehetett adni a levelet, csekket is. Most akkor az meg róóóósz ha kistelepüléseken itt is végre hasonló lesz?

2023. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Németországban pl kisebb üzletek vállalhatnak magukra postai szerepet (nem tudom pontosan hogyan működik a model), de a hozzánk legközelebbi posta alapvetően egy írószer bolt, ahol legutóbb laktunk az meg egy zöldség-gyümölcs kereskedés volt.
2023. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hát mikor a lakótelepünkön kikerült az eladó tábla a posta helyiségre, akkor már tudtuk egy ideje :D Remélhetőleg tényleg megoldják alternatív módon, mert az időseknek elég nagy teher, hogy a 2km-re lévő postára kell mászkálniuk, ahol mindig ezer km-es sor van. Igen lehet interneten intézni a befizetéseket, de sok nyugdíjasnak ez nem alternatíva jelenleg Magyarországon.
2023. febr. 14. 08:36
 5/29 A kérdező kommentje:
De persze akkor ide nem mertem kiírni, mert vészhelyzetben könnyen rátörik az emberre az ajtót állítólagos rémhírterjesztés miatt.
2023. febr. 14. 08:37
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Tipikus fideszes gyakorlat... Nekünk a közös képviselő mondta, hogy ne is álmodjunk arról, hogy a ház aljában lévő posta újra kinyit... Neki megsúgták "fentről" még decemberben. :|
2023. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

#2 akárhogy csűrjük, csavarjuk, a bezárás ideiglenes jellege, illetve annak ürügye(elszálló fűtés díj) mindenképp hazugság volt.

Egyébként igen. Lehetne, és kellene is ezt hatékonyabban csinálni. Vagyis ez az egyik lehetőség, hogy kisforgalmú posták szolgáltatását kiszervezik. A másik lehetőség az lett volna, hogy a magyar Posta a német postához hasonlóan fejlődik, és versenyképes marad az egekbe szökő csomagküldemények piacán. Kihasználva a piaci előnyét ami abból adódik, hogy minden településen jelen van.

2023. febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
45%

Minek nyitnának ki?Simàn be lehet menni a városba a postára,mint bármely màs ügyben a vàrosba.

Felènk is tiltakoznak a vàroshoz tartozò faluban,hogy bezárt a posta.Közbe meg ott van a nagy bevasarlo központ a vàros határàbab modern postával,tőlük 5 perc autòval,busszal egy megàllò,de mèg gyalog is 15 perc.

2023. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
#8 Mondjuk nekem azért nem lenne mindegy, hogy letekerek 5 perc alatt a postára biciklivel, vagy beutazok a városba busszal, ami oda-vissza utazással, ügyintézéssel, buszra várakozással összesen legalább 1,5 de inkább 2 órát venne igénybe.
2023. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9%

#9 Odaírta, hogy " mèg gyalog is 15 perc" a posta ahová be kellene menni helyette. Az biciklivel kevesebb, mint 5 perc.

Nem hiszem, hogy van olyan buszmegálló az országban ami 1 megállónyi távolságra oda-vissza másfél órát jelentene.

Olyan nehéz 4 mondatot végig olvasni?

2023. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!