Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az alábbiak ismeretében...

Az alábbiak ismeretében továbbra is támogatod a Labriszt, a Soros-hálózatot, a Pride-ot és az iskolai LMBTQ propagandát?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 15. 11:44
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Most már nem.
Eddig sem támogattam.
49 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
78%
Na lejárt a káromkodó kislány lemez, jöhetnek a pedofil tanárok. Bármit csak tisztességes bért ne kelljen fizetni a tanároknak.
2023. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%
Ez kb. olyan, mint azt kérdezni, hogy ha egy pap zaklat kiskorúakat, akkor az összes pap bűnös? (Márpedig számos pap lebukott ilyennel.)
2023. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Én azt szeretném, ha Bede Zsolt egy műdildóval a kezében járna ilyen fesztiválra.
2023. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
2: Az egyház nem fejt ki propagandát semmilyen aberráció mellett, ez egy nagy különbség.
2023. febr. 15. 11:50
 5/40 anonim ***** válasza:
81%
4es, végül is igazad van, az egyház csak milliók halálát okozta igazoltan a történelem folyamán. Nem propaganda volt, hanem vallásháború.
2023. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%
Jobban mint valaha. Egyszerű átlag embereket próbálnak tönkretenni ezzel a mocsokkal. Nagyon nagy szükség van rá, hogy a fiatalok úgy nőjenek már átlássanak a hazugságokon és ne dőljenek be az ilyen uszításnak.
2023. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%

"Az egyház nem fejt ki propagandát semmilyen aberráció mellett, ez egy nagy különbség."

[link]

"Ferenc pápa szerint igazságtalan a homoszexualitás kriminalizálása, ugyanis Isten minden gyermekét olyannak szereti, amilyen, és felszólította a katolikus püspököket, hogy fogadják be az LMBTQ embereket az egyházba."

Egyébként a linkelt cikk címe azt állítja, hogy 11-13 éves gyerekekkel "fajtalankodott" a tanár (aki nem is tanár), de erre a teljes cikkben semmilyen bizonyítékot nem hoz le. Ez így egyszerű hazugság, alaptalan mocskolódás, amihez már hozzá vagyunk szokva a vadhajtásoktól. Azt viszont nem tudom, miért támaszkodik még mindig valaki rájuk, mint hiteles forrásra :D

2023. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen. Az autókat sem akarom, hogy betiltsák, csak mert vannak vadállatok, akik gyilkolnak velük. Azt akarom, hogy a veszélyes elemeket szűrjék ki és biciklire se ülhessenek többet. De hát a mi dübörgő gazdaságunkban nincs pénz annyi rendőrre se, hogy az utakon rendet tartsanak, akkor hogy lenne olyanokra akik a szexuális ragadozókat derítik fel?
2023. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
6%

A liberálisok bármit megtesznek, bárkit hibáztatnak, bármire terelnek, bármire kétségbeesetten hivatkoznak, ha kell a fán ücsörgő ősemberig visszamennek, kiskaput keresnek csak a saját aberráltságukkal ne kelljen szembenézniük.


Mondjuk nem lep meg, hogy ezzel a mentalitással (és "intellektussal") Ferenc pápa szavait soha nem fogják megérteni.

2023. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%

Elítélem azt a felnőttet, aki kamasszal kezd, akár egynemű, akár nem. A beleegyezési korhatárt minimum 16-ra, de inkább 18 évre fel kellene vinni. Eddig akárhányszor leírtam ezt ezen az oldalon, valami pedofil állat mindig elkezdett vitatkozni, hogy de az teljesen normális, ha felnőtt férfi 14 éves kislányokra gerjed. Szerintem nem. De ok. Ha az normális, akkor sajnos ez is. Én személy szerint az összes ilyen beteg állatot bezáratnám.

Viszont, ez továbbra sem tanár, csak tanársegéd. Őszintén szólva azt sem tudtam, hogy még van ilyen. Semelyik állításra sincsen bizonyíték, ez eddig csak sima rágalmazás. És ha igaz is lenne, a beleegyezési korhatár 14 év, (amit a drága kis Fideszke vitt le ilyen mélyre, náluk lehet reklamálni), tehát még csak semmi törvénysértés sem történt.

2023. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!