Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsa ez picit?

Nem furcsa ez picit?

Figyelt kérdés
Nézek mindenféle hazai tv csatornákat a politikai információk miatt. Az ATV ma is pl a Brüsszel ellenes reklámfilmet sugározta többször is. Tudom hogy kell a pénz, de nekem ez picit furcsa. Olyan mintha az agymosáshoz aszisztálnának nem picit.

2023. febr. 16. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Szóval ha valaki kritizálja Brüsszelt, az agymosás? Nofene.
2023. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Egy nap szinte óránként ezt mantrázni az igen agymosás töményen. De van aki vevő erre...
2023. febr. 16. 10:58
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Eszerint akkor az atv-t se érdemes nézni. Oké, eddig is csak választások előtt néztem.

Marad az internet. Azon nézem a Partizánt és a tv13-on a Bánó és Bolgárt.

A híreket meg a Blikkben olvasom el. A sok celeb-hír között meghökkentően alapos és korrekt a belpolitikai tájékoztatásuk is.

2023. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
A média döntő többsége a NER kezében van, mit vársz? Szerinted miért nem lehet ezt a rablóbandát leváltani már 12 éve? Mert mindenhonnan a kormánypropaganda folyik, és még az is szinte csak ezt hallja, aki igyekszik több forrásból tájékozódni.
2023. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

4-es, nem vitatom a NER-média gusztustalan nyomulását, de hangsúlyoznám az egyén felelősségét saját tájékozódása ügyében.

Ahogyan én megtalálom az alternatív tájékoztatási lehetőségeket, úgy bárki más is képes lenne, ha akarná. Ma már a borsodi romatelepen élőknek is van okostelefonja, márpedig akinek van, az tud internetezni. Internetről meg igenis össze lehet szedni az információkat.

Nekem erről a következő a véleményem: Aki tájékozódni akar, az tud. Aki meg csak ül és várja a szájába a (szellemi) ennivalót, az pedig meg lesz etetve.

Az egy másik kérdés, hogy mivel az ilyen emberek vannak többségben, ők döntik el a választás eredményét.

2023. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Na, mi a szösz, az ATV kezd felébredni????
2023. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

#5 Te megtalálod az alternatív tájékoztatási lehetőséget, mert valószínűleg átlag fölötti az intelligenciád és igényed van rá, keresed a több forrásból való tájékozódást.

De az emberek többsége nem ilyen, az átlagos IQ-val rendelkezők biztosan nem, ők abból tájékozódnak, ami szembe jön velük. Az pedig a kormánypropaganda lesz.


Te azt gondolod, hogy bárki más is képes megtalálni az alternatív tájékoztatást, de csak a saját szemszögöd miatt. A magas intelligenciával megáldott emberek kissé torzítva látják a világot, és ami nekik könnyű és magától értetődő, az sok embernek nem az.

2023. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Minden média agyat most. :)
2023. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az óránkénti Brüsszel magyarok 97% a nemmel szavazott című reklám idegesít...
2023. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Az engem is nagyon.
2023. febr. 18. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!