Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyan erős lett a forint hogy...

Olyan erős lett a forint hogy érdemes kimenni Szlovákiába, Romániába, Ausztriába bevasárolni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 18:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tartózkodom.
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Azért az az erős forint megmosolyogtató. Gondolj arra, ha rendes kormányunk lenne, a foruntunk legalább 25 százalékkal többet érne...
2023. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Hát én Erdélyből nézve kötve hiszem...


Nemrég még 150-160 lejt is kaptál 10.000 forintért, most 130 lejt sem ér.


Én meg jól megszívtam, mert egy másfél évvel ezelőtt magyarországi egyszeri jövedelmem forintban hagytam, azt hívén, az mégiscsak stabilabb mint a lej... Most törölhetem a hátsóm a forintotokkal, a hülye kormányotok miatt!


Lejben is jobban megéri tartani a pénzed!

2023. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Milyen erős? Majd térjünk rá vissza ha 300-hoz lesz közelebb.
2023. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 ev alatt sikerult 270-rol 400 kozelebe rontani a forintot, mikozben egy kozel 10 eves konjunkturan esett at az egesz vilag. Kovezzetek meg erte, de szerintem ez nem az eros valutak ismertetojegye.
2023. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!