Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sztetek ez pontos? Ti láttok...

Sztetek ez pontos? Ti láttok valami reményt?

Figyelt kérdés
Bevallom nagy reményeket fűztem Donáth Annához,kevés ember kapisgálta a vereség okait de ö köztük volt. Ő,Ungár Péter, Karácsony Gergely. De azt látom,hogy Anna nem több mint egy füst egy fellángolás. Esélyes lehet arra,hogy kihívja a Gyurcsány szektát,de nincs elég kvalitása hozzá,hogy Orbán ellen eséllyel álljon ki a pártjának,ami rajtakívül amatőr fszokból áll főleg nincs. Így sztem sajnos 2026ba is fideszes 2/3lesz

2023. febr. 18. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Persze hogy Fidesz győzelem lesz 3 év múlva. Én sem örülök neki, mert utálom őket, de a helyzet változatlan. Már elő kellett volna állni az ellenzéknek egy komoly kiállású épkézláb jelölttel, be kellett volna mutatni, aztán meg kéne magát ismertetnie az emberekkel. Ez nem 2 napos meló. Ehhez képes semmi nem történt. Csak a régiek bohóckodnak, akik már számtalanszor beégtek, és be fognak újra. Így nem lesz semmilyen változás 2026-ban.
2023. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Bizony nincs. Mert az ő esélye a te és a többiek hite. Totálisan félreértesz mindent. Nem Orbán nyer mert Anna, Gergely vagy bárki tehetségtelen, hanem Orbán be tud palizni téged és sokakat, mert neki semmi se szent, az említettek meg nem átverni akarnak, amit te gyengeségnek hiszel. A gyilkos mindig azért erősebb, mert gyilkos. És mert félnek tőle.
2023. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Elég jó elemzés, lényegében egyetértek vele.
2023. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!