Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sztetek tényleg elindul a...

Sztetek tényleg elindul a normál oktatás?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem teljesen.


Azt tudom elképzelni,hogy az általános iskolákban újraindul,de középiskolákban nem fog.

2021. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor az általános iskolások jártak csk suliba, a vírus ugyan úgy tombolt. Ha itthon maradnának ők is továbbra, TALÁN hamarabb "lecsitulna". Bár ez saját vélemény, ugyan ezt játszottuk tavaly is. Az egész tanév online maradt MINDENKINEK. És nyáron mehettünk nyaralni. Hagyjuk már hogy a vírus melegben nem terjed annyira. Vagy lehet hogy ennek van köze a tavaly nyári csökkenésnek? És az, hogy 2 nap alatt ahogy elertuk a 2.500.000 beoltottat, vagy legalábbis a közelebe értünk, azonnal 1000 valahány új vírusos lett... Okés, a halottak száma rekordot döntött ma,de az eddigi 9000 fertőzött után, 2 nap alatt lecsokkent 1000re? Vélemény? Lehet hogy becsapnak minket? Vagy tényleg előre "megjósolják" mikor mi fog történni? Mert a 3.hullamot is meg jósolták hogy "szeptemberben jön." aztan itt is volt. Nem értem...
2021. ápr. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!