Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az antifa? Veszélyesek?

Mi az antifa? Veszélyesek?

Figyelt kérdés
Jámbor András, Senki Alfonz,Dobos Krisztina stb honnan szalasztották ezeket?

#szekta #Antifa?
2023. febr. 18. 21:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%

Erről ugye hallgat a most hirtelen oly mimózává váló szendejobboldal. Kár, hogy akkor nem ilyen szendék, amikor ők fröcsögnek másokkal szemben. Akkor is mutathatnának valamit ebből az ártatlan mimózaságból.


[link]

2023. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
46%

Nem mondtam hogy csak a balosok csinálnak ilyet.


Csak reprezentálni akartam hogy ők is szoktak manapság.

2023. febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
30%
23 jó, csak mi a jobboldaliakat nácizzuk, ők pedig gyűlöletet keltenek a zsidók, cigányok, LMBTQ és más védendő kissebbségek ellen
2023. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
58%

"jó, csak mi a jobboldaliakat nácizzuk, ők pedig gyűlöletet keltenek a zsidók, cigányok, LMBTQ és más védendő kissebbségek ellen"


Igazábol én láttam olyan balosokat akik börszin alapján gyülölködtek fehér emberek ellen.


Pl. Ebben a videoban rögtön fehér privilégiumokkal jönnek egy nőnél, aki ha fekete lett volna ki sem rugták volna azért ami történt: https://www.youtube.com/watch?v=fGrIu522VVE&t=274s


Valamint egyre több ahol pl. olyanokat írnak történelem könyvekben ahol mig külön jelzőkkel illetik a keresztények erőszakos cselekedeteit, addig mondjuk náunk muszlimoknál kevésbé fogalmaznak ilyen szinten:

(ezt most nem találtam meg)

Ami nekem nem sértő, de keresztényeknek az.


Valamint ott van még Niedel Müller "Rémisztó képzödményrzése" amit fehét heteroszexuális keresztények férfiakra (és nőkre, mert nők is vannak köztük) értet. Persze késöbb másnak probálta be állitani.


Ami utolsó állitásod illeti, biztos hogy nem csekély az ilyenek száma nálunk sem, de megjegyezném hogy általánosságban nem ezen kisebbségek, hanem az ezeket "védő" mozgalmak ellen szoktunk agitálni akik a szélsőségseink állitásaival ellentétben nem éppen szokták reprezentálni a mozgalom álltal védett kisebbségeket. Pl az LMBTQ mozgalomnak több tagja heteroszexuális, hiszen a melegek mega többiek kevesebben vannak.


Eleve ez az antifa is többségében fehérekből áll.

2023. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
75%

Ami az egyik oldalon marginális, az a másik oldalon mindennapos. Emellett az antifáról a jobboldali média rengeteget hazudik. Kamu twitter oldalt is csináltak a nevükben, hogy hazugságokat terjesszenek róluk. Se szeri, se száma a jobboldali média hazugságainak róluk. Csak néhány cikk ezek feltárásáról a baloldalinak semmiképp nem nevezhető, igencsak elitista Reuters, Forbes, NY Times portáljairól.


Amúgy tényleg elképesztő, hogy nyilas nosztalgiázó vonulgatások egyáltalán megtörténhetnek.


[link]


[link]


[link]


Ami rémcikkeket írnak velük kapcsolatban, azokra már reflexből legyintek.

2023. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
fa! -Anti nélkül!
2023. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
60%

"Azok után, hogy a jobberek szájából csak a mocsok jön, és gyűlölködnek megállás nélkül. Aztán amikor ők is kapnak a gyűlöletből, amivel ők nap mint nap mérgezik a világot, elkezdenek rinyálni, mint valami ötéves kislányok."


Már bocsánat, de mitől is külömbek a baloldaliak mint a jobberek, ha gyűlölettel válaszolnak a gyűlöletre? Ha benzint locsolsz a tűzre akkor nem tűzoltó vagy, hanem te is csak újabb gyújtogató.

2023. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
68%
Gyáva, ócska söpredèk. Nyolcan mennek egyre. Viperàkkal.
2023. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
12%
#28 hát sajnos ilyen a betyársereg, de ami a mégkomolyabb hogy be is nézték, például ebédelni igyekvőket támadtak meg...
2023. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Ki az a Senki Alfonz? Mindig remeg a keze.
2023. febr. 23. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!