Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter egyre veszélye...

Márki-Zay Péter egyre veszélyesebben beszél összevissza? Már Czeglédi (ördög ügyvédjébe) sem hisz! Most is jó lenne?

Figyelt kérdés

"Nem jelentettem be új párt alapítását. Azt már 3 éve bejelentettem "


- mondta most Gyurcsány jelöltje. Azonban Márki-Zay az Inforádiónak március 10-én azt mondta, hogy

"nem a Mindenki Magyarországa Mozgalom alakul párttá, hanem egy új konzervatív-szabadelvű pártot szeretne felépíteni, amely az Európai Néppártnak is tagja lehetne, és – a négy év múlva következő országgyűlési választás után – önálló frakcióval is rendelkezhetne."


"Gyurcsány jelöltje azt állította, sok olyan ügyről tud, ahol a Fidesz és valamely baloldali párt vagy politikus paktumot kötött. Csalódottan számolt be róla, hogy már Az ördög ügyvédjében sem bízhat:

Lehet, hogy most Az ördög ügyvédjével is ez történt."


[link]



2022. márc. 22. 17:14
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

"mondta most Gyurcsány jelöltje. Azonban Márki-Zay az Inforádiónak március 10-én azt mondta, hogy"

Nem értem, most mi a probléma? Elmondta most is hogy majd pártot akar alapítani, de ezt valóban már évekkel ezelőtt bejelentette, ahogy azt is, hogy nem az MMM-ből akar pártot csinálni. Ezzel nem mondott semmiben sem ellent magának, itt pont te vagy az, aki nem tudja mi történik körülötte

2022. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 XX.XX ***** válasza:
68%
azért lehet igaza van abban, az ellenzék és a Fidesz között megy a susmus a háttérben
2022. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Mi a kérdésed konkrétan kérdező? Nem sikerült kihámoznom ebből a hablatyból.
2022. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Na ezt most mégegyszer...
2022. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:
95%

az origo a szarkavarásban jeleskedik mint mindig.

a tényekről persze nem tudnak beszámolni. [link]

[link]

[link]

a fideszt nem elég leváltani,minden őt szolgáló médiumot felelősségre kell vonni a komplett közmédiával origoval borssal vadhajtásokkal pestisenkikkek stb együtt.

2022. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!