Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2006 Őszén történt események/r...

2006 Őszén történt események/rendőrterror mennyire igaz? Nem lehet, hogy a Fidesz, vagy valaki más állt a dolog mögött? Nekem kicsit gyanús.. (Lehetőleg ne agymosott fideszesek véleményét kérem, és ne is DK-sokét)

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Még ha valahol jogosan is léptek fel a rendőrök, akkor sem értem hogy miért azonosítószám nélküli egyenruhában tették, teleszkópos viperákkal verve az embereket (rendőrségnél tilos volt ilyennek a használata 2006-ban). Én azt mondom ha a helyzet indokolja, lépjen fel a rendőr, de bőven voltak furcsaságok.
2023. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
A 2006-os eseményekben a Fidesznek 100%-osan benne volt a keze. Ők (is) hergelték az embereket, végül orbán kiküldte a focihuligájait törni-zúzni. A tüntetők megostromolták a TV székházat, rendőrökre támadtak, kukákat, autókat gyújtottak fel, vadbarom módjára randalíroztak a városban. Normális országokban ilyenkor éles lőszerrel lőnek a lázongó tömeg közé nem felszólítanak 16-szor meg gumilövedék. 1-2 kiloccsant szemmel még nagyon olcsón megúszták a tüntetők az a "bulit".
2023. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Az erőszakos kisebbséget összemosták a békésen tüntető többséggel és oda vagtak nekik is.

Utána már elszabadultak az indulatok.

Aki elsőrban felelös volt a kialakult helyzetert az most is a parlamentben van es a fidesz se csukata le.


Valamilyen szinten erthetőek az indulatok ha valaki képes a csöd szélére kormányozni az országot, hogy pár évig minisztereknök maradhasson.

Azota is magunk előtt görgetjuk azt az államadosságot amit ezért fizetni kell.

Ehhez képest gyerekcsiny volt az a kis zavargas

2023. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Teljesen igaz. Nem tudom, miért csinálta Gyurcsány és bandája. Talán a népszerűsége csökkenése miatt ki akart robbantani valami nagy balhét, hogy rendet téve népszerű legyen. Vagy csak a magyaroknak akart ártani a hungarofób kormányával, rendőri vezetőkkel. A rendőröket megtévesztették, illetve felhasználták, meg persze köztük is vannak szadisták.

Rengeteg videófelvéel van az eseményről. (Persze a balosok szerint meg sem történt, de ők egy drogozó politikusukat sem ismerik fel egy videón.) Az alábbi történt:

Gyurcsány bukása, hazudozás, megszorítások, majd az őszödi beszéd miatti felháborodás. Székházostrom, amit már direkt engedett Gyurcsány, órákig nem ért oda a 200 méterre lévő rendőri erősítés (és a székháznál szándékosan nyitva, üresen hagytak egy fegyverekkel teli kisbuszt). Ezt megtorlandó rendőrterror bevezetése a következő egy hónapban, főleg 23-án, járókelők félholtra verése, csonttörés, szemkiverés, stb. Mindez a forradalom 50 éves évfordulóján.

2023. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

"akkor sem értem hogy miért azonosítószám nélküli egyenruhában tették"


Mert nem rendőrök voltak.

2023. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös. Akkor kik voltak?
2023. febr. 19. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Én voltam okkor kint az utcán, mondjuk megérte, napi 5 ezret kaptam érte, csak szítani kellett a feszkót.
2023. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A 2006-os esemènyekhez a Fidesznek alig volt köze,kèsőbb meg csítitottak az indulatokat.A tüntetèsek spontán kezdődtek,először a Fidesz napokig semmit sem reagált,ez miatt már egyre inkább megjelentek a Fidesz ellenes hangok is,így vègül a Fidesz a saját táborábòl(főkènt polgári körök rèszèről) èrkező nyomás miatt is felállított saját színpadot,de ott is inkább igyekeztek csitítani az indulatokat.
2023. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

2)A tv ostromhoz a Fidesznek semmi köze nem volt.A tüntetők egy csoportja előállt a saját követelèseillwl,amit beakartal az M1-en olvasni,de nem engedtèk nekik,így lett az ostrom


PS:Maga a tv ostrom nem lett konkrètan párttòl szervezve,de a kèsőbb abban rèsztvevők lettek javareszt az akkortajt megerősldő Jobbik törzsmagja.

2023. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A Fidesznek semmi köze nem volt hozzá, ők már akkor is töketlenek voltak. A rendőrterrorból viszont minden igaz. Ártatlan embereket vertek össze, békés járókelők szemét lőtték ki.
2023. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!