Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiket tud megetetni az Orbán-k...

Kiket tud megetetni az Orbán-kormány, a Fidesz-KDNP (és a szolgálatukban álló, közpénzből eltartott politológus siserehad) azzal a hazug dumával, miszerint Európa Magyarországon kívüli része (és a magyarországi ellenzék) „háborúpárti”?

Figyelt kérdés
Európa Magyarországon kívüli része, de még az USA is azt szeretné, hogy az ukrajnai háború mielőbb befejeződjön, csak ehhez ők azt tartják szükségesnek, hogy az orosz haderő ki legyen szorítva Ukrajna területéről (igen, erővel kiszorítva, mert szemlátomást önként nem lennének hajlandóak kivonulni). Ennek elérése érdekében támogatják az ukrán vezetést hadieszközökkel. Itt egyvalaki háborúpárti: az orosz politikai vezetés, ők indították a háborút. Az Orbán-kormány behódoláspárti: azt várná el az ukrán vezetéstől, hogy hódoljon be Moszkvának. Hát ezt várhatja, igen kicsi a valószínűsége.

2023. febr. 20. 17:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Sokan éheznek Magyarországon, azt mondják.
2023. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Klári el fogja számoltatni őket.
2023. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Hülyeség ezt én sem szeretem a fideszben.
2023. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 hypno ***** válasza:
65%
A fanklub csont nélkül beszopja. Vannak vagy 2 millióan.
2023. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Fideszes vagyok, es tisztában vagyok vele hogy ez hülyeség, mindenki békét akar.
2023. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%
Engem nem etet meg.
2023. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Mindenki látja ezt, akinek van esze. A Nyugat nem igazán törekszik a gyors békére, inkább a háború elhúzódásában és az oroszok gyengítésében érdekelt, úgy néz ki. Az orosz haderő kiszorítása teljesen irreális, főleg azzal a segítséggel, amit Ukrajna kap.
2023. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Ki az aki háború párti , talán egy két Mi Hazánkos, más nem nagyon.
2023. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Én a Fideszre szavaztam volna de ez a dumájuk nem tetszett és nem szavaztam.
2023. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha valamit sokszor-többször mondanak "ezek", akkor mindenki elhiszi a végén. Lásd a lelki terrort: ha valaki naponta többször mondja a másiknak, hogy h*e, akkor egy idő után már ellenkezés nélkül el is hiszi a másik fél magáról, hogy valóban az.
2023. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!