Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy magyar megölt egy roma...

Egy magyar megölt egy roma gyereket a Deák téren. Ha nem náci a Mi Hazánk akkor miért nem szerveznek most tüntetést?

Figyelt kérdés
2 éve minden tele volt azzal, amikor megölte egy roma származású a két fiatal magyart. Akkor cigánybűnözéstől kezdve mindent kiabáltak, tüntetéseket szerveztek. Most még csak meg sem említik az esetet. Ezek után még mindig nem náci párt, ugye? Az nem baj, ha magyar öl a Mi Hazankosoknak...

2023. febr. 25. 11:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen direkt módon gyávák hozzá. Alattomosabban csinálják. Pl a 444 dokufilmjei tisztán áldozatnak mutatja be a cigányokat, akiket elnyomnak a csúnya gonosz magyarok. A történet másik oldaláról mélyen hallgatnak. A múltkori antifa ügyben is igyekezet mosdatni a liberális média az elkövetőket és ködösíteni arról, mi is történt. Vannak, akik egyenesen tagadják a probléma létezését és szélsőjobbos összeesküvésnek titulálják, minden érintettet hazugnak és nácinak neveznek, aki beszélni mer. Mások elismerik a probléma létezését, de mindenért a magyarokat teszik felelőssé.
2023. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
80%

Tehat 13as te ismered a körülményeket 100szazalekosan? Kotve hiszem.


Valószínűleg nem ugy volt hogy a csavo odament rajoakodni az elkoveto meg szo nelkul szurt. Sokkal valószínűbb az hogy a tesod odament, jart a pofaja, kemenykedett, fenyegetozott es a csavo ennek hatasara szurt. Ezert irtam a sertetti kozrehatast.


Ettol meg elitelendo a gyilkossag, de ez biztos nem fekete es feher, az aldozat felelossege biztosan felmerül.


Es ami elgondolkodtató, hogy a csavo rokonai mar vendettaert sipitoznak a fbon, egyet olvastam magam is. Na most egy magyar aldozat hozzatartozoitol sem olvastam meg burkolt fenyegetest sem. Pl Marian Cozma

De a tobbinel se. Az aldozatok szulei, baratai tudomasul vettek a buncselekmenyt de egy se fenyegetozott hogy bosszu lesz. A meglincselt tanar rokonai sem.

2023. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
90%

"#17 Egyetlen egy példát mutass, mikor egy balos fel akart menteni egy gyilkost..."


"Cozma valószínűleg cigányozott."

By: Mohácsi Viki.

Persze utána meakulpázott, miután rájött, hogy hamarabb szólt mint gondolkodott volna.

(Mondjuk a 17-es nem én vagyok, elvileg nem nekem szólt a kérdés.)

2023. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
46%

"a Mi Hasznák a társadalom szemetei. Ha normális kormányunk lenne ezek rég villamosszékben ülnének"


De csak GY1G Elqró Fletovics Böszme Kígyó és csürhéje után.

2023. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Azért mert náci.

És milyen jó hogy van még egyetlen egy normális párt.

2023. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!