Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oszt most jó? (választási...

Oszt most jó? (választási eredmények)

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem
2010. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:


itt nálunk pl. megválasztottak egy idiótát

de ha nekik ez kell, meg is érdemli a sok b*rom

2010. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ha az emberek nagy %-ban elmennek szavazni az jó

az eredmény tetszik v nem az már más kérdés...

2010. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk, bár én most nem voltam, de épp azt választották meg akit szerettem volna és akire én is szavaztam volna. Egy gyermekkori barátom az illető, ma nagyra becsült tanárember.
2010. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 doboszoli ***** válasza:

Elég homályos kérdés, de azt hiszem értem mire gondolsz.

Nálunk itten vidéken, különösen az én kicsi fatornyos falumban(3200fő), mintha kezdene megjönni az emberek esze.

Ráeszénkedünk, hogy ami a székesfővárosban, meg a megyei közgyűlésben történik, nagyon soká ér le hozzánk, ha egyáltalán leér. Értsd ezt úgy , hogy teljesen mindegy ki pöffeszkedik a főpolgármesteri székben pl., attól a mi útjaink, rendelőink, iskolánk nem újul meg.

Tehát, a nagypolitikát, a pártharcokat jól lesz@rva válaszottunk olyan embereket a falu vezetésére, akit mint EMBERT alkalmasnak tartunk erre, pártállástól, felekezettől, nemi identitástól függetlenül(DD)

Elégedett vagyok a több mint 60%-os részvételi aránnyal.

Elégedett vagyok a megválasztottakkal, elégedett vagyok azzal, hogy a 16 éve hivatalban lévő, most leváltott polgármester maximálisan segíti utódját, nem pedig betart neki.

Magunknak kell megvíni harcunkat, ha fejlődést akarunk.

2010. okt. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

doboszoli:


Na irigyellek. Ahogy tapasztalom, igen ritka eset, hogy a leváltott előd segíti az utódját, inkább ha lehet jól betart neki... Úgy látszik, sokaknak egyáltalán nem a közösség érdeke a fontos, sokkal inkább a kisstílű személyes bosszú.


Gratulálok egyaránt az új és a régi polgármesterednek is! :-)


Pedro

2010. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 doboszoli ***** válasza:
Köszönöm a nevükben!
2010. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Gyertek szépen, baloldaliak (emeszpés komcsik és jobbikos komcsik), sírjátok szépen el a bánatotokat. Hüpp-hüpp-hüpp :))))))
2010. okt. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 doboszoli ***** válasza:

Utolsó, Te most mire válaszoltál? Gondolom magadnak tettél fel kérdést.

Nem értem miért kell beleböfögni felnőttek társalgásába.

Meg kellene próbálkoznod végre egy nem .jpg-re végződő nevű nővel is, lehiggadnál.

Szép napot.

2010. okt. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 06:47

Én nem böfögést hanem fingást hallottam, bár lehet a szájával tudja mindkettőt az előtted szóló.

Nem hiszem, hogy tudja Sipka Béla, hogy mire és miért szavaz, csak azt kapta utasításba, hogy szavazzon.

2010. okt. 7. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!