Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormánynak miért...

A magyar kormánynak miért érdeke Kína kiszolgálása?

Figyelt kérdés

A debreceni akksigyár dolgozói bérét már előre kifizették és a 90%-uk nem is magyar lesz. Adót sem nagyon kell fizetniük, környezeti kockázatokkal is jár.

De más ügyeknél is megfigyelhető ez, lásd Budapest-Belgrád vasút, Fudan egyetem...szinte kizárólag a kínaiak profitálnak belőlük..


Mi ezzel a kormány célja, népszerűséget nem hoz, hiszen magyar munkahelyet sem teremt....


2023. febr. 26. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A magyar kormánynak, mint mindenkinek, szüksége van szövetségesekre, barátokra. Mivel a Nyugat nagy része már elfordult tőlünk, mert nem szeretik a diktatórikus vezetőket, maradnak a szintén diktatórikus keleti államok.
2023. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Kína a legnagyobb játékos az egész világpiacon.

Konkrétan még a ruszkikat is palira veszik.

Kínának a nyugat a legnagyobb bevétele, Oroszország meg vakul elhiszi, hogy kína feltétel nélkül mellé áll.

Gondold el...minden kínai terméket nyugatra adnak el.

2023. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

"A debreceni akksigyár dolgozói bérét már előre kifizették és a 90%-uk nem is magyar lesz. Adót sem nagyon kell fizetniük"

Ezeket a kijelentéseket mivel tudod alátámasztani?

2023. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Kína feltörekvő világhatalom.

Érdemes jó viszonyt ápolni velük.

2023. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

"A debreceni akksigyár dolgozói bérét már előre kifizették és a 90%-uk nem is magyar lesz. "

Te nagyon hülye!

Mégis hogyan lehetne a dolgozók bérét bárkinek is előre kifizetni ha még el se kezdték a beruházást? Mégis mitől lenne 90%-uk nem magyar?

Annyira szánalmas, hogy már negatív IQ-val ír ki valaki kérdést.

2023. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hatalmas nagyon pörgő gazdaság és óriási felvevőpiac. Az egyik gazdasági nagyhatalom.

Kár, hogy véren és könnyeken építik a sweatshopokban a birodalmat cocacloa-kommunizmus ideológiával.

Már Kossúth is megírta, hogy óvakodnunk kell tőlük.

2023. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, a szövetségeseket miért nem az Unión belül keresi felelős állampártunk... nem szeretem ezt a kormányt. Nagyon g.ci
2023. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%

7#

Keresi, csak ott nem szeretik, aki beleköp a b_zilobbi meg a liberálisok levesébe.

Orbán meg beleköpött, nem is kicsit.


Zavarja őket,hogy itt nem lehet eladni azt a sok hülyeséget, mint ott.

2023. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
8, értem amit mondasz, de vajon egy kormánynak dolga foglalkozni azzal, hogy globális szinten mit enged be egy adott országba, és mit nem? Mert szerintem nem dolga, egy kormánynak más dolga van, mint egy országnak és lakosságának megszabni, hogy milyen témák, dolgok jöhessenek be. Különben lemarad bizonyos dolgokban. Én valahogy úgy gondolom, nem szabadna körbezárni magát egy kormánynak, és az országnak, mert lemarad globális értelemben
2023. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%

9#


Egy kormánynak dolga van ilyesmikkel foglalkozni.

Amit mondasz, az alapján a radikális burkás iszlámot sem szabadna korlátozni, mármint az EU szintű terjedését.

Egy kormánynak erkölcsi kötelessége a határon túl tartani ezeket a káros dolgokat.Legyen akár, lmbt, radikális iszlám.


A globalizmusnak vannak előnyei, de hátrányai is.Törekedni kell az előnyök minél hatékonyabb kiaknázására,de a hátrányok minimalizálására.

2023. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!