Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek,azért utálják...

Sulek Péter kérdése:

Az ellenzékiek,azért utálják Orbán Viktort és a Fideszt,mert magukat látják benne ? Ha helyretennék magukat,a környezetüket,jobbak lennének,és leválthatnák a Fideszt,vagy legalábbis megszorongathatnák?

Figyelt kérdés

Elnézést az ellenzékiektől,nem sértésnek szánom,de próbálok rávilágítani a hibáikra,hátha észhez térnek,és rendbe teszik magukat,aztán az környezetüket,és egy jobb országot,világot,építenek.


Van több olyan ismerősöm,aki az ellenzékre szavaz. Sokan külföldön élnek,vagy ha valaki itthon is lakik, utálja a Hazáját a kormányt Viktort mindenkit. Önzőek,hatalommániásat,pesszimisták,és tapasztalatlanok,nem igazán értenek a világhoz. Saját maguk nyomorát látják Orbán Viktorban ? A maguk jellemisége tükrőződik ? A korrupt tolvaj megalkuvó keveset tudó kisember,teházt valójában magukkal van bajuk,nem a Fidesszel ? ti hogy látjátok ?


Köszönöm a válaszaitokat,véleményeteket. Minden jót sziasztok.



#Ellenzék szembenézése a saját hibáikkal. #javulás,fejlődés.
2023. febr. 27. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Jézusom. Azért utáljuk amit tett/tesz az országgal.
2023. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Minden jót, szia!
2023. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Legalább annyit elmomdhatok magamról, hogy nem vagyok akkora hazug, gátlástalan, nemzetszipolyozó neonáci mint Orbán. Magyarországon már ez is valami.
2023. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem, én nem látom magamat Orbánban. Én nem vagyok hazaáruló, ő meg az.
2023. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Orbán nem egyenlő a Hazával.

Aki utálja a köpcöst (amit művel) pontosan annak fontosabb az országa sorsa.

(Látjuk, 12 év sztárkormányzás eredményét!)

2023. febr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!