Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az értelmes emberek már...

Az értelmes emberek már elmentek innen, és csak a narancsosok maradtak? (GYIK, politika)

Figyelt kérdés
Kb mindenki putyinfaxopó, meg a felcsúti disznófejűt dicséri. Az értelmes, gondolkodó emberek feladták? Vagy már mindenki külföldön?
2023. febr. 27. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy. Annyi itt az "értelmes", "gondolkodó" liberális, hogy már fáj.
2023. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Dá.
2023. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Gyökér fideszesek!
2023. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Az az értelmes aki észrevette, hogy nincs jelenleg Magyarországon értelmes párt. Hébe hóba látok egy-egy ide tévedt bárányt belőlük de tény, hogy nem sok van sajna.


Vagy az Óbán vagy a Gyúcsány. Erről szól ma minden miközben egymást hülyézik de azt nem veszik észre, hogy az Óbán és a Gyúcsány is belőlük él és őket használják ki.

2023. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Évek óta balliberós "túlsúly" van itt. Sőt, kb. ugyanazok. Szerintem egy 20-30-tól többen nincsenek is itt összességében.
2023. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Négyes, veled tudok legjobban egyetérteni. Akkor ilyenek nem is voltak itt? Bár az orbánistáktól jobban nem gyűlölök senkit, a fletó is azért van még a parlamentbe, mert a narancsnak is érdeke.
2023. febr. 27. 23:27
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Én próbáltam értelmes beszélgetést kezdeményezni de a libsik korlátolt ostoba megszólalásai miatt már feladtam.

Olyan nagy a szakadék a két oldal között hogy nincs miről beszélni.

2023. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes. Én úgy vettem észre, hogy az ellenzékiek továbbra is nagyüzemben gyártják a bugyuta kérdéseiket, amellyel aztán folyton beégnek, mert nem tudják megnevezni a forrást. Ha pedig linkekkel (akár 444-es, vagy telexes cikkekkel), grafikonokkal cáfolom az állításaikat, fél perc alatt nullára pontoznak az itt éjjel-nappal lesben álló emberkéik. (Amúgy külföldről is lehet ide kommentelni, észlény!) :)
2023. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Kapcsolj az M1-re ismétlik Orbán Viktor parlamenti beszédét!
2023. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Slava Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr
2023. febr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!