Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán szigorítja a gyermekv...

Ha Orbán szigorítja a gyermekvédelmi törvényt, akkor pontosan milyen intézkedések várhatók?

Figyelt kérdés
Ma már látható, hogy túl sok gyakorlati haszna nem volt a törvény jelenlegi formájának, büntetlenül folytatják üzelmeiket lásd Krúdys megrontó LMBT tanár.

2023. febr. 28. 22:42
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
85%

8 "Hat ha egyszer olyanok a magyar torvenyek, hogy ezt zsebredugott kezzel megteheti, akkor megis mi alapjan kellene az allamnak megbuntetnie ot?"


Hát semmi alapján - épp a törvényeket kellene megváltoztatni, amiket ugyanaz az egy állampárt szavaz meg kétharmaddal, 13 éve immár, amelyik az egész államapparátust is működteti!


De orbán is kiáll és inkább felhasználja politikai célokra évértékelőben (amiben a katolikus pedókról, Kaletáról, a két fideszes pedóról persze véletlenül sem tesz utalást sem!), hogy az LMBTQ közösség ellen hergeljen, egyetlen hülye állat bűne miatt!


Ahelyett, hogy SZÁMOT ADNA, hogy a híres-nagy gyermekvédelmi törvénykezési láz közepette, hogy sikerült mégis olyan törvényeket meghozni, amelyek legalizálják a 14-18 éves gyerekekkel való fajtalankodást???????


Úgy tesz, mintha legalábbis nem ő uralkodna teljhatalommal 13 éve ebben az országban!

2023. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
94%

Amugy meg ha az allam kovetkezetes lenne, akkor most meg kene buntetnie a Krudy vezetoseget, hiszen egy olyan dologert buntette kirugassal Bite Zsoltot, ami a hatalyos magyar torvenyek szerint teljesen legalis.

Mondjuk azzal mar velhetoen erosen borulna a bili, szoval ertheto hogy miert nem erolteti a Fidesz az elborult torvenyet. Az nem ertheto, hogyan lehetett egy ilyen torvenyt meghozni a nagy nemzeti gyermekvedelem egisze alatt.

2023. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
3%
#5: Ritka egy undorító alak vagy.
2023. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem az abortuszt is hamarosan betiltják.
2023. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
92%
#13 A legmenőbb jobboldali érv. A személyeskedés.
2023. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
89%

#13: "#5: Ritka egy undorító alak vagy."


Tudom-tudom, nem kellett volna ilyen törvényeket hoznom, Kaletát se volt szép ennyivel elintéznem (meg a pedofil papokról is mélyen kussolni), elismerem, nem volt szép tőlem, ne haragudj, szégyellemn magam!


Ja várj! Hiszen az nem is én voltam! De hát akkor nem is én vagyok undorító, hanem a Fidesz!


Hú, de megkönnyebbültem, egészen rámhoztad a frászt! :-)))))

2023. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
95%
#17 Be ne foss az erőlködéstől, hogy valami olyat mondj, aminek lényegi tartalma is van.
2023. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
18%

#5: Édesem, dicséretes, hogy ennyi időt (és karaktert) képes vagy rászánni a fröcsögésre, csak sajnos van itt egy friss hír...

[link]

Ugye, ez nem igazán illik a szépen felépített gyűlöletcunamidba?

2023. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
2%
#5: ...és a pedofil képeket birtokló gyulai jobbikos figuráról is elfelejtettél értekezni (pedig még öngyilkosságot is megkísérelt, miután lebukott). Szelektív a memóriád, de amint látod, örömmel segítek. :)
2023. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
17%
#4: ...és neked nem tökmindegy, hogy pontosan milyen beosztásban szexelt a 15 éves fiúval, amivel aztán a tik-tokon kérkedett? Tanár, tanító, tanársegéd, óraadó, miegymás, mind az iskola kötelékébe tartozó személy és az ő munkaadója felel azért, hogy kiket enged a gyerekek közelébe.
2023. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!