Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán szigorítja a gyermekv...

Ha Orbán szigorítja a gyermekvédelmi törvényt, akkor pontosan milyen intézkedések várhatók?

Figyelt kérdés
Ma már látható, hogy túl sok gyakorlati haszna nem volt a törvény jelenlegi formájának, büntetlenül folytatják üzelmeiket lásd Krúdys megrontó LMBT tanár.

2023. febr. 28. 22:42
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
95%

30-as, szerintem a hívei is lesz@rják a gyermekeket magasról, a fideszben b.zizásra van igény, nem valódi gyermekvédelemre!


Elég ha megnézed, hogy relativizálják a pedofíliát (ezen a fórumon is), összemosva a felnőttek közötti homoszexualitással.


Nem is értik a különbséget a kiskorúak megrontása és két szavazókorú, józan ítélőképessége birtokában lévő felnőtt ember kölcsönös megegyezésen alapuló szexuális kapcsolata között.


orbán csak kiszolgálja az igényeiket - igényük pedig a homofóbiára van, nem a gyermekvédelemre, ennyi az egész!

2023. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
27%

"A beleegyezési korhatárt biztosan emelni fogják és szerintem 16 évre"


Aztán majd a 17 éves srácok állnak sorban bíróság elé a 15 éves barátnőjük miatt...

nem ok nélkül a 14 év az a korhatár -meg bizonyos esetekben 12.

Ha egy 15 éves srácnak az a szexuális vágya, hogy egy 39 éves hátulról tolja, akkor el kéne fogadnia ezt a Fidesznek is. Na persze nem erről szól ez.

2023. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
0%

32-es, ha ismernéd a korosztályt, amiről beszélsz, tudnád, hogy egy 15 évesnek nincsenek pontosan definiált vágyai, hanem szexuális KÍVÁNCSISÁGA van, kísérletezik, érdeklődik (igen, van, amelyik a saját neme iránt vagy is-is). De tudnád azt is, milyen manipulálható, jutalmazásfüggő és megfelelési kényszeres ez a korosztály, pláne egy 40 éves felnőttel szemben, aki hatalmi státusban van hozzájuk képest!


Nyugodtan szabályozható törvényben - ahogy Romániában is van - hogy pl. 20 éves korig nem büntetendő az elkövetés, de 10 évnél nagyobb korkülönbség esetén mindenképpen az, ha pedig az elkövető iskolai dolgozó, akkor az súlyosbító körülmény!


Ezek még GYEREKEK, akiket oda dob az orbánista Pedofidesz a manipulatív szexuális ragadozók prédájául!

2023. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
68%

33! Nem ismerem a korosztályt, szerinted nem voltam 15 éves? Dehogyisnem, abszolút nem "kíváncsiskodtam" mint hiszed -tényleg te nem emlékszel mikor ennyi voltál? Egyáltalán nem gyerekekről beszélünk ennyi idős korban. A lányok többsége 14-16 között elveszti a szüzességét, nagyon sokszor náluk 5-10-15 évvel idősebb férfiak által, és ez mindig így is volt, így is lesz. Ezért lehet morcos az aggódó apu meg anyu, de semmi rossz nincs benne.

Én magam részéről meg a 29 éves adminisztrátor csajra vertem a farkam ennyi idősen.


Amúgy meg ne kezd már a süket dumát a pedo Fideszről, jó?

Vagy tudod mit tiltsuk be a házasságon kívüli szexet is, elvégre a felnőttek is belemanipulálhatók bántalmazó kapcsolatok -tán még jobban mint a fiatalok, mert pl. egy 16 évesnek még nincs szüksége pénzügyi támogatásra egy 34 évesnek meg lehet igen és összejön valakivel, aki lehet néha megveri, de van pénze. Szóval ne álszentkedjünk már itt basszus.

2023. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
69%
#33 Hát öregem, lehet hogy te kísérletezgettél ennyi idősen, de èn megmaradtam a csajoknál 15 évesen is. Lehet ha beismernéd a biszexualitásod akkor nem lennèl ennyire frusztràlt
2023. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
83%
Az új törvényben már csak a katolikus papok zaklathatnak majd?
2023. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
28%

#32

"Aztán majd a 17 éves srácok állnak sorban bíróság elé a 15 éves barátnőjük miatt..."

A beleegyezési korhatár azt jelenti, hogy az egyik fél nagykorú a másik fél kiskorú és ha a kiskorú fél beleegyezik, akkor mehet az együttlét. Vagyis 17 éves és 15 éves lehetne együtt, de egy 19 éves és egy 15 éves már nem, ha 16 év a korhatár.

Nagyon-nagyon fel vannak most ezen háborodva az emberek, ezért számítok rá.

2023. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
67%
Tekintettel arra, hogy a pedofil törvény sem a pedofilok, hanem a melegek ellen irányul, ki tudja, a végén még büntetni fogja azt, ha valaki a saját neméhez vonzódik.
2023. márc. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
A papokat is bele kene venni a kovetkezo torvenybe ugy hogy a feletesuket aki megprobalja eltusolni azt is lecsukjak!
2023. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen nemzeti konzultáció, sok plakát, propaganda csilliárdokért, figyelemelterelés a fő problémákról. Ja és persze az ifjúságvédelmi probléma megoldását elcs eszik.
2023. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!