Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van esély kormány...

Szerintetek van esély kormány szinten is akár letartóztatásra?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-g8aR_jqDuc&t=0s


Fiatal koromból eredően eddig számomra ismeretlen volt ez a kis radikális, nemzeti jobboldali konzervatív párt, csak lejárató cikkeket láttam róluk. De van benne egy két szimpatikus és kevésbé szimpatikus alak. Ezt a tegnapi videót is a 444-en láttam meg. A lényeg, hogy majdnem egész ügyet felderítettek (Jámbor András mint egy sajtós, tudósít róla napi szinten mintha tett is volna valamit XD) és rengeteg bizonyíték van kormány szintig is. Szerintetek valami csoda folytán lehet eredmény is? Már elég közel járok ahhoz, hogy rájuk szavaznék, ha választás lenne. Elegem van a baloldalból, hol a fidesz alá hol az usa alá játszanak, ráadásul onnan fizetik őket. A fideszt meg mi fizetjük és vmilyen szinten az euból/usából és izraelből meg oroszországból irányítják őket. Csak az ország neve MAGYARország, semmi más nem az. Kezd elegem lenni ebből az országból, ezek leírása után.



2023. márc. 3. 15:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
59%

"számomra ismeretlen volt ez a kis radikális, nemzeti jobboldali"


a mi hazánk nem radikális, nemzetivel meg mi baj van? 1 MAGYARországot irányító PÁRT miért ne szerethetné az országát és nemzetét? szerintem ennek alapnak kéne lenni...


nade teljesen egyetértek veled, szerintem 26 ban szavazz rájuk mert énis ezt fogom tenni! HA lesz annyi szavazatuk (ami sikerülhet, mert sokkal erősebbnek mérik őket) akkor HA nem nyernek, akkor is a mérleg nyelve tudnának lenni ergo a fidesz NEM KAPNA TEJHATALMAT! szóval bátorítalak hogy ha nem szeretnél elveszett szavazatot akkor a mi hazánkra tedd!



"csak lejárató cikkeket láttam róluk."


őszinte leszek, az összes amit róluk láttam lejárató kampányt, az mind hazugság csak erős csúsztatás volt! erre konkrét példákat is tudok mondani


szilveszterkor a legelső baba 1 roma baba volt ami született, és sokan nácizták meg rasszistázták a mi hazánkat PEDIG valójában a mi hazánknak nem az volt a baja hogy az év első babája roma HANEM hogy 17 éves lány a NEGYEDIK babáját szüli! (tehát 13 éves kora óta folyamatosan b.szik és szül ÉS EGYÉRTELMŰEN nem fogja tudni tisztességesen felnevelni őket)


vagy ott van a homofóbozás hogy "elítélik a prideot, náci párt!" pedig valójában a prideot és nem a melegeket ítélik el! amerikába például van olyan meleg aki elítéli a prideot, akkor az a meleg is homofób lenne? arról nem beszélve hogy a mi hazánk mozgalom vezetője (Toroczkai László) azt mondta hogy nem kell a melegeket bántani, nem tehetnek róla!


LINK: [link]


vagy például a fidesz fiókpártjának nevezik még a mi hazánkat, pedig a 22 es választás előtt a végrehajtó maffiát (akkor derült ki hogy a fideszhez köthető) ők leplezték le! sőt Toroczkai hívta fel a figyelmet arra is hogy a fidesz mást mond brüsszelben mint ahogy itthon előadja, és lehetne még folytatni!

2023. márc. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!