Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy a 30 év...

Mi az oka annak, hogy a 30 év alattiak körében a Mi hazánk a legnépszerűbb párt?

Figyelt kérdés

Egy friss felmérés szerint a 30 év alattiak kedvenc pártja a Mi hazánk:


[link]


Hogyan lehetséges ez? És miért van közvetlen mögötte népszerűségben a Kétfarkú Kutya párt?



2023. márc. 4. 18:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

Én 23 éves vagyok, diplomás, szerintem eléggé benne vagyok a napi politikában. A Mi Hazánk olyan a magyar politikában mint a friss levegő.


Személy szerint nekem annál folytogatóbb nincs mint hallgatni a baloldal olcsó proli komcsi hergelését. Bármi amit a Fidesz csinál az fúj, ellenben az ő javaslataik 99%-ban megvalósíthatatlan, a valóságtól teljesen elrugaszkodottak, amivel csak a tudatlan prolikat képesek izgatni. Nyilván van egy komcsi nézetekre vevő igen széles réteg aki szerint a világ minden baja megoldható egyszerűen a NER-esek elszámoltatásával, a gazdagok megadóztatásával, segélyek osztásával, áfa csökkentéssel, stb...


A Mi Hazánk ellenben képes beállni pozitív Fideszes javaslatok mögé, és tényleg azt lehet rajtuk érezni, hogy a javaslataik valóban építő jellegűek. Pl: élelmiszer önellátás megvalósítása, közbiztonság javítása, BTK szigorítás, magyar nemzeti identitás erősítése, stb.


Plusz harcoltak az idióta elmebajos covid intézkedések ellen.

2023. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

11-es: maximálisan egyetértek veled mindenben!!


Ez különösen igaz:


+A Mi Hazánk olyan a magyar politikában mint a friss levegő."


Én is így gondolom!


Én nem is értem, hogy miért csak bal meg jobb meg a régi bútordarabokat akarják itt látni illetve tologatják az emberek, miért nem lehet valami újat?!


És nem veszekedni kellene, hanem végre kihúzni hazánkat a xarból és ha van egy jó javaslat bármelyik oldalról, akkor azt támogatni és közösen megvalósítani!


Ez miért nem megy?!

2023. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

"Plusz harcoltak az idióta elmebajos covid intézkedések ellen."


Na, ez meg a másik!


A Mi Hazánk volt az egyetlen, amelyik kérdéseket mert feltenni és kétségeket, ellenvéleményt fogalmazott meg az összes országban egyformán zajló, hibás protokollal szemben!


Ezt semelyik másik párt nem merte meglépni, a többiek csak bólogattak, mint a kutyák és őrizték az eléjük dobott csontot.

2023. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

#11... Szóval szerinted a baloldal a valóságtól elrugaszkodott? Szerintem meg a Mi Hazánk. Én elolvastam a Mi Hazánk és a Momentum programját. Tudod mi a különbség a kettő között? Utóbbi megvalósítható, előbbi nem.

A Momentum részletesen leírja, hogy melyik fejlesztésére honnan szedné a pénzt. Legtöbbet az uniós támogatásokra építi, egy másik részét a többkulcsos adóra stb. Van alapja annak, amiről beszélnek.

De vegyük a Mi Hazánkat. Ki akarják léptetni az országot az Unióból és a NATO-ból is. Mondd már meg nekem, hogy honnan a jó égből szereznének annyi pénzt, hogy felvirágoztassák a magyar mezőgazdaságot és a magyar társadalmat, amikor a magyar kereskedelem 85%-a az EU-n belül bonyolódik le. Magyarország egyszerűen túl kicsi ország ahhoz, hogy egyedül meg tudjon állni a lábán. Ráadásul a lakosság igen nagy hányada a kisebbséghez tartozik, akik főként az északi országrészben gyárakban dolgoznak. De ők a cigányságot is szegregálni akarják, akkor ki dolgozna a gyárban? Ja, hogy ők az ipart is meg akarják szüntetni. Akkor miből várják a bevételt?

Arról nem is beszélve, hogy a NATO-ból való kilépés egyenlő lenne a sorkatonaság bevezetésével. Kösz, de én nem akarok katona lenni, és szerintem rajtam kívül még nagyon sokan így vannak ezzel.

Szóval nem értem mit láttok a Mi Hazánkban. Esküszöm próbállak titeket megérteni, de nem tudlak.

2023. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%

#14

Más dolog, hogy egy párt mit ír a programjában és más az, ahogy a napi politikában megnyilvánul.


Kezdjük ott, hogy nem szavazok olyan pártra aki többkulcsos adót emleget, egyrészt mert igazságtalan, másrészt mert megbukott. Azért igazságtalan mert én, aki tanul ezerrel, és küzd, hogy feljebb kerüljön az életben, büntetve vagyok mindezért, ellenben a lusta, tehetségtelen egyszerű embert meg jutalmazza. Nem ösztönzi az embereket teljesítményre. Pont fordítva kellene. Egyébként akiket a többkulcsos adóval támadnának azok baromira nem "gazdagok".

Ez is tipikus olcsó proli hergelés.


A cigányokat pedig nagyon helyes, hogy szegregálni akarják. Ugyanis képtelenség együtt élni, tanulni velük. Az a Pesti pihentagyú aki nem hiszi, menjen le vidékre és járjon utána.

2023. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

#15 "Más dolog, hogy egy párt mit ír a programjában és más az, ahogy a napi politikában megnyilvánul."

Mindkét elmlített párt ugyanúgy nyilvánul meg, ahogy a programjában.

A többkulcsos adó csak 1 példa volt a sok közül.

"...tehetségtelen egyszerű embert meg jutalmazza"

Gratulálok, ez a mentalitás pont illik a Mi Hazánkos neonáci ideológiába.

"Az a Pesti pihentagyú aki nem hiszi, menjen le vidékre és járjon utána."

Itt pedig ugyancsak mellétrafáltál, ugyanis vidéken élek, méghozzá Szabolcsban. Szóval igencsak képben vagyok a cigányság helyzetével. És bár a szegregációval nem értek egyet, de a hangsúly nem is ezen volt. Bezzeg, ami a lényeg lett volna, arra nem tudtál ésszerű magyarázatot vagy megnyilvánulást adni, tehát ez is mutatja, hogy mennyire nem vagy képben úgy semmivel sem...

2023. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%
Én legfőképpen a Covid miatt szavaztam rájuk. De azóta is mindig szívesen hallgatom ahogy intelligensen falhoz állítják a fidesznyikeket a Parlamentben. Remélem kinövik magukat és még nagyobb támogatottságuk lesz.
2023. márc. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%
14) az egykor hatalmon lévő baloldal kizárólagos tevékenysége a privatizáció volt.eladni mindent amit csak lehet.még a szerencsejáték zrt-t is el akarták,ami kizárólag csak hasznot hoz az államnak.ha meg tudod magyarázni hogy ennek mi lett volna az értelme akkor érdeklődve figyelek.lopások az ő idejükben igy ugyanúgy voltak pl négyes metró,csak akkor még nagyságrendekkel kevesebb pénzt adott az eu.
2023. márc. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!