Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy a 30 év...

Mi az oka annak, hogy a 30 év alattiak körében a Mi hazánk a legnépszerűbb párt?

Figyelt kérdés

Egy friss felmérés szerint a 30 év alattiak kedvenc pártja a Mi hazánk:


[link]


Hogyan lehetséges ez? És miért van közvetlen mögötte népszerűségben a Kétfarkú Kutya párt?



2023. márc. 4. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
A cikkben ott a magyarázat is.
2023. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Ők tudnak leginkább azonosulni a nazikkal?
2023. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Majd megjön az eszük, remélem legalább is.
2023. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

1000 fős volt a felmérés és alig volt lemaradva pl a momentum.

Nem tükrözi elég jól a fiatalok véleményét szerintem.

2023. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Én 22 éves vagyok és azt veszem észre, hogy sajnos kortársaim között egyre több a hülye, akik fel sem fogják a világ működését. Annyira futja nekik, hogy minden hétvégén félholtra igyák magukat, mindent elvicceljenek, elparodizáljanak... ezektől mit vársz?
2023. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Mert a fidesz és a régi balos komcsi pártok csak szegénységet és nyomort hoztak mindenkire.
2023. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom megunták már a Gyurcsány-Orbán párost. Kár, hogy a Mi Hazánk az egyetlen alternatíva.
2023. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Mert a mai fiatalokat már nem lehet olyan könnyen megvezetni és megvenni, mint a nyuggereket.


De amúgy nekem is szimpi A Mi Hazánk, meg a Kétfarkú Kutyapárt is, mivel ezektől láttam eddig egyértelműen hasznos cselekedeteket a nép javára.


A többiek csak egymással marakodnak vagy lopják a közpénzt.


De a népnek ugye ez kell, mert ezt választotta...

2023. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Ja, nagyon szimpatikus a Mi Hazánk, főleg ha majd kilépteti Magyarországot az EU-ból és lesüllyedünk Moldova szintjére. Meg betiltják az abortuszt, ellehetetlenítik a válást, a roma kisebbségeket erőszakosan kirúgják az országból és így tovább.
2023. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%

9: Már eleve be sem kellett volna lépni az EU-ba! És nem is lett volna érvényes a szavazás, mert a többség el se ment szavazni...


Igaza van a Mi Hazánknak abban is, hogy Magyarországnak önellátó gazdaságra lenne szüksége és akkor nem is szorulnánk rá az EU-ra.


Az abortusz betiltásában is igazuk van, mert az gyilkosság.


Húzzon gumit a frkára az, aki nem akar gyereket és kész!


A romákat meg fogadd be te, ha annyira szereted őket és meglátjuk, hogy akkor hogy fogsz vélekedni!


Tessék, itt egy profi közgazdász véleménye, aki tök jól látja a dolgokat:


https://www.youtube.com/watch?v=Y-wkai_sd_M

2023. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!