Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszatekintve utólag a covid...

Visszatekintve utólag a covid járványkezelés,törvényi, jogszabályi intézkedések es politikai szempontból túl lett tolva Magyarországon és a világban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 21:23
1 2 3
 11/27 DK-s ***** válasza:
40%

#10-nek (kérdzőnek):


Jobb az az oltás aminek a hatékonysága igen csak kétséges? Többszörösen oltottak haltak meg covidban, és nagyon durva mellékhatásai lehetnek.


Eközben én, a párom és a 13 éves lányom egy hét alatt túltettük magunkat a fertőzésen, és a környezetemben is rengeteg oltatlan vészelte át gond nélkül.


Ez az egész oltás-mizéria egy akkora átbaxás volt, amit a világ még nem látott! XD

2023. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 DK-s ***** válasza:
21%

Ismét #10-nek:


Fel tudsz hozni érveket az oltás mellett, amiket elvileg én is elfogadok.


De csak egy bizonyítottan hatékony oltás vonatkozásában, ami a jelenlegiek egyikéről sem mondható el. Hit kérdése.

2023. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%

#10! Ok., hát ez a te nézőpontod. Én nem így gondolom, mert oltásom nincs, covidom viszont volt. Utólag az én esetemben fölösleges lett volna beadatni, mert plusz kockázat a semmire. A betegséget ugyanis tök jól viseltem. A másik meg az, hogy nem vagy - vagy kérdés, hisz a betegséget oltással is elkapják. Tehát a kérdés max.az lehetne, hogy betegség vagy oltás+betegség.

De a kérdés nem is ez, mert mindegy, hogy valaki oltat vagy nem. Az viszont vitathatatlan, hogy az oltást IS felhasználták a saját céljaikhoz+a hatalmukhoz való visszaélésre. A te kérdésed pedig pont erről szólt.

#9

2023. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%

Egyáltalán nem volt túltolva, sőt.

Az oltástagadó paranoid szekta meg elmehet a búsba. Én kaptam három oltást, megkaptam a Covidot is, semmilyen tünetem nem maradt vissza. Gondolom, a beoltottak minimum 95 %-a így van ezzel.

Aki szerint az oltás baromság, annak ajánlom figyelmébe például Kóbor János esetét. Vagy Csollány Szilveszterét.

2023. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
64%
13: nem arról volt szó, hogy ha beoltatod magad, nem kapod el. KISEBB eséllyel kapod el, és KISEBB eséllyel lesznek súlyos tüneteid, vagy pláne halsz bele. Nem igaz, hogy ezt ennyire nehéz megérteni.
2023. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 DK-s ***** válasza:
33%

#14-nek:


Mint ahogy én oltatlanként is elkaptam a covidot, és semmilyen tünetem nem maradt vissza. A páromnak, és a lányomnak sem. És rajtunk kívűl még jó pár 10.000 oltatlan is így volt.


És itt álljunk meg! Ebből már egyértelmű hogy az oltás, és a betegség lefolyásának súlyossága között SEMMI összefüggés nincs.


De te azt HISZEL amit akarsz, én pedig maradok a realitásnál. Hinni a templomban kell.

2023. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nálunk közepesen.
2023. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 DK-s ***** válasza:
58%

Ismét #14-nek:


Egyébként pedig Kóborral és sollánnyal saját magadnak adtál egy jókora sallert.


Csollány OLTOTT volt! XD

2023. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
40%

#15! Ne haragudj, de ilyen nehéz felfogásúval nem nyitok vitát erről. Ha annyit nem sikerül értelmezned, hogy mit jelent, hogy "nem vagy - vagy kérdés", amit a kérdezőnek írtam arra a felvetésére, hogy "a betegség rosszabb", akkor nincs miről beszélni. Sehol nem szerepel benne, hogy az oltás ne enyhítené(még ha egyébként úgy is gondolom.) Ahhoz, hogy vitapartnernek tekintsek valakit az oldalon, meg kell ugornia azt a feladatot, hogy tud olvasni.

Én meg nulla oltást kaptam és nem maradt vissza semmi+tök enyhe volt. Gondolom, az oltatlanok 99%-a így van ezzel.

Aki szerint az oltás bármitől is megment, ajánlom figyelmébe Damu Roland, vagy a 3x oltott Év mentőse esetét. (Mellesleg Csollány is oltott volt.)

#13

2023. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
12%
Én városban lakok ott nem halt meg senki mert akkor fekete zászlot raknak és sehol nem volt.Meg milyen virusrol beszéltek afrika,india meg se éreszte csak az idota europaiak akiknek hirdeték minden nap hogy, ez halálos.Mert egy halálos virust hirdetni kel mert amugy észre se venéd jó nagy idoták vagytok hogy, ennyi logikátok se marat.
2023. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!